Wpis z mikrobloga

Mam jeden slot w polskim pakiecie 4K.
Dla dociekliwych to jest dodatkowy slot dla osób spoza gospodarstwa domowego więc w pełni zgodny z zasadami, zakładany na osobny email, brak blokady, działa na TV.
Płatność miesięczna - przelew, blik, revolut.
Cena 27 zł/mc.
#netflixrodzina

Dla dociekliwych wyliczeń - pakiet 60 zł + 2 x 9,99 zł za dodatkowe osoby = 78,98 zł / 3 osoby.
  • 35
@Slaqer: 27 zł( ͡° ͜ʖ ͡°) interes życia, konta są po max 17 zł nic tylko kupować legalnie Netflix i handlować kontami. Wystarczy wpisać w google konta premium netflix i macie od 15 zł za slot. Nie dajcie sobie wciskać kitu, że slot kosztuje 27 zł niżej koledzy pisali po 17 zł za slot, to realna cena.
  • 0
@AchillesRB: Każdy może wybrać co chce, konto współdzielone za 15-20 zł które nie wiadomo jak długo podziała lub osobne podkonto w ramach polskiej subskrybcji założone bez kombinowania i zgodnie z regulaminem NF za 27 zł i to jest kwota bez żadnego zarobku, Tyle w temacie.
  • 0
@FreeSheep: Jak chcesz współdzielić 4 konta w ramach polskiej subskrybcji tak żeby działały na TV ?
Podpowiem, nie da się.
Jedno konto główne (60 zł) - jeden adres IP + 2 dodatkowe (2x10 zł) spoza gospodarstwa.
Tak, masz rację, w ramach konta głównego będzie można odtwarzać na 2 urządzeniach jednocześnie.
@Slaqer dwa sloty za 54 zł dla siebie i rodziny zostają 4 sloty prawie za free( ͡° ʖ̯ ͡°) Napiszę wprost dodatkowe sloty kosztują 9,99 zł a sprzedajesz za 27 zł na czysto wychodzisz 17 zł
  • 1
@AchillesRB: Nie masz racji. 4 sloty są liczone na całość. Wiec konto główne - 2 sloty + 2 użytkowników dodatkowych po jednym slocie. Dla konta głównego (2 sloty) wychodzi koszt (60+2x9,99) - 2x27 = 25,98. I tych slotów nie udostępnisz poza gospodarstwo domowe , czyli jeden adres IP.
Fakt, 27 zł za dodatkowego użytownika zawiera zarobek w wysokości 33 groszy.

Zresztą, tak jak pisaliśmy, załóż konto, oferuj taniej. Użytkownicy sami zdecydują
  • 0
@AchillesRB: gratuluję komentarza, ubawiłeś mnie niesamowicie, oplułem monitor. Ostatni raz - dodatkowe konta wliczają się do 4 podstawowych ! Dalej są tylko 4.