Wpis z mikrobloga

@text: przekazałem info o tym wpisie Panu Sławomirowi, żywię głęboką nadzieję, że cie pozwie za publicznie znieważenie. Jak zapłacisz na jego rzecz kilka kafli i uzupełnisz i tak już duży portfel to się może nauczysz kultury, parobku moskiewski.
bo póki co doniesienia o Bieńkowskiej bez konkursu są wyłącznie pomówieniami konfiarzy od dwóch tygodni robiących pałę pisowi xD


@wcfilmowe: co ty pieprzysz platfusie? Wszystkie media o tym piszą, a nie ci "konfiarze" w twojej pustej głowie. Przedwczoraj jeden z polityków koalicji chyba w Zet nie zaprzeczył tym doniesieniom kiedy został o to zapytany.
@text: wpisz jeszcze, ze gimnazjum skończyła xD. Na sile wypisywanie tekstu - 10x więcej tekstu nie znaczy, ze jest 10x lepsza. Jest równie doświadczona jak Obajtek - doświadczenie tylko w ramach nadania politycznego, zero doświadczenia w zarządziu prywatnych spółek. Miały być konkursy, a jest to samo gowno
wpisz jeszcze, ze gimnazjum skończyła xD. Na sile wypisywanie tekstu - 10x więcej tekstu nie znaczy, ze jest 10x lepsza.

@Alcadent:
Fakt, może być z 20x lepsza.

Jest równie doświadczona jak Obajtek

@Alcadent:
XDDDDDDDDDDD
Oj pisiorki po #!$%@? okłamujecie samych siebie, lepiej ci się będzie spało? XDDDDDDD
@KonwersatorZabytkow:
Ty myslisz, że jedną osoba jaka moze tam wejśc to np: były szeff BP?
#!$%@? ona nadzorowała całym ministerstwem i branżami, a Obajtek był wójtem gminy wiejskiej. O czym ty w ogóle #!$%@?? Chcesz to w jakikowliek sposób zrównać? XDDDD
Jacy wy #!$%@? jesteście mega żałośni XDDDDD
Niewiarygodne jakimi wy jesteście debilami, wasza głupota az mnie boli. Bleeeehhhh aż mnie ciary przeszły XD