Wpis z mikrobloga

Ruska propaganda odżywa na wykopie. Na główną leci dodane przez @janusz_z_czarnolasu:, piątego użytkownika w rankingu wykopu, znalezisko z geopolityka.org, portalu ruskiej agentury Europejskiego Centrum Analiz Geopolitycznych założonego przez m.in. podejrzanego o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin Mateusza Piskorskiego i Konrada Rękasa.

https://wykop.pl/link/7330793/siec-jest-oburzona-wielomilionowym-slubem-elitarnej-ukrainskiej-prokuratorki - "news" z października btw.

"Artykuły" na tym gównoportalu są puszczane chamsko przez translator z ruskiego na polski, na przykład taki artykuł z dzisiaj:

Po pochowaniu Mar'inki wojska rosyjskie mogą rozpocząć atak na Kurachowa. Jeśli jednak taką taktykę zastosuje się w rejonie Bakhmuta, nie jest wykluczone, że Vugledar będzie taki sam

Jednocześnie, jak twierdzi ekspert, Rosjanie często atak ze flanek, jak to miało miejsce pod Bachmutem.

„Jasne jest, że gdy przy wyjściu w kierunku Vugledaru wybuchnie zapach, możemy wyjść, aby dołączyć do grup, które załamują się w kierunku Georgiyevki, a następnie skręcić w to samo wyjście przy wejściu do Vugledar” – wpuszczając wino

Wcześniej RBC-Ukraina napisała, że ​​po pochowaniu Marinki rosyjscy okupanci mogą zawrócić dwie drogi w celu dalszego ataku.


@Moderacja: po ataku rosji na Ukrainę banowaliście ruskie boty jak leci, jednak obecnie okupują szczyty wykopowego rankingu rozsiewając rosyjską propagandę niczym nieniepokojeni.

#ruskapropaganda #neuropa #ukraina #rosja #wojna #polityka
  • 18
  • 3
Czyli ten artykuł to fejk? Ten ślub się nie wydarzył czy ukraińcy nie byli oburzeni?


@ChamskoCytuje: mam wątpliwości, może wesprzesz innym źródłem? Znalazłem tylko oprócz tego coś takiego

https://twitter.com/MajorZbik/status/1715405151995912648

Oczywiście konto pisze gęsto o banderowcach itp., a w samym wątku powołuje się na filmik i wideo z Lviv.Media na Vimeo. Konto lviv.media założone w październiku 2023 z trzema filmikami na koncie. Samo Lviv.Media ma konto na Youtube i tam nie widzę
Rozumiem, że Ukraińcy nie mogą wyprawiać wesel? A jak mogą, to tylko do określonej kwoty, bo wojna? xD


@paragonik: Jak dla mnie to mogą wydawać kasę nawet na #!$%@? i koks, ale niezbyt to odpowiedzialne w momencie gdy zaraz nie bedzie czym walczyć na froncie. Skoro oligarchowie nie chcą walczyć, to mogliby się trochę wykazać i wesprzeć siły zbrojne Ukrainy.