Wpis z mikrobloga

że niby jakim cudem 2 g ołowiu mają być droższe niż dziesiątki tysięcy dni karmienia utrzymywania go w osobnym pokoju przez podatników?


@sncf: bo proces udawadniania w przypadku kary śmierci jest zazwyczaj dużo bardziej skomplikowany czyli też bardziej kosztowny niż w przypadku zwykłego więzienia. Przykładowo w Texasie koszt kary śmierci (całego procesu) wyceniono na 4 miliony dolarów
@cuda_maker: To jest ten moment gdy liberalne prawo karne zawodzi. W młodości byłem za karą śmieci ( nieco korwin-style aż wstyd się przyznać ) ale stopniowo moje poglądy łagodziły się, jednak tu jest ten moment z którego nie potrafię zawrócić. I chyba nie chcę. Sądzę że dla tego człowieka można by nawet zmienić prawo tylko po to by wykonać na nim egzekucję. To człowiek poza możliwością resocjalizajci, który zabił z zimną
Z dedykacją dla przygłupów uważających "karę" śmierci za karę.


Karą jest siedzenie latami w klatce. Śmierć jest jedynie łaską wobec takiej perspektywy.


@ab6661: ale ja nie chcę się znęcać nad takim człowiekiem. Chcę go trwale usunąć ze społeczeństwa, jak najtańszym sposobem. Taniej jest zabić, niż utrzymywać przez 50 lat.
@a665321: tak jak zwykle jak coś jest państwowe to jest cena z kosmosu bo muszą się nażreć miliony urzędasów . Ewidentna wina gość jest nagrany jak zrobił coś bardzo złego czapa na miejscu ani grosza nie marnować nawet na rozprawę wszyscy widzą film więc co tutaj dywagować?