Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie fanatyzm neuropy, ja rozumiem, że ktoś głosuje na Tuska, ale to już przesada. Każdy kto się nie zgadza z Tuskiem, jest wyzywany od pisowca.
Pierwszy wpis w gorących z 6h, mówi, że Bieńkowska nie jest z politycznego nadania i to dobrze, że zarządza Orlenem xDDD

Neuropa to odpowiednik starych bab spod siedziby TVP.
Change my mind.

#sejm #polityka #konfederacja #4konserwy
  • 13
  • Odpowiedz
@cordianss: Jest tylko ON wielki nieugięty TUSK nasz pan i władca.

Tutaj to dzieci co nie pamiętają jak było 2008-2015 jak Tusk rządził - jakie chociaż było bezrobocie.
  • Odpowiedz
  • 3
@guzziec:
Konkret 68:
"W spółkach z udziałem Skarbu Państwa zwolnimy wszystkich członków rad nadzorczych i zarządów. Przeprowadzimy nowy nabór w transparentnych konkursach, w których decydować będą kompetencje a nie znajomości rodzinne i partyjne."
  • Odpowiedz
@cordianss: jak tu siedzą opłacane trolle polityczne, które służbowo czytają wpisy na X Konfy i PiS-u a później tworzą jakieś fantastyczne teorie o rzekomej koalicji tych dwóch partii. Neuropa.de próbuje zohydzić wykopkom prawicę i myśli, że jak zwoła 300 ludzi do zakopania znaleziska albo wyplusowania kolejnego wysrywu na mirko to magicznie zniknie 9 milionów wyborców.

Nastroje wykopków mają się tak do nastrojów społecznych jak pięść do nosa.
  • Odpowiedz
Każdy kto się nie zgadza z Tuskiem, jest wyzywany od pisowca.


@cordianss: identyczna sytuacja jak z wojną na Ukrainie. Kto powiedział coś źle o ukrach był wyzywany od razu od onuc.
  • Odpowiedz
Pierwszy wpis w gorących z 6h, mówi, że Bieńkowska nie jest z politycznego nadania i to dobrze, że zarządza Orlenem xDDD


@cordianss: Tyle że nie mówi, bo zakładam, że chodzi Ci o ten wpis.

Pijaczyna Mentzen i reszta konfy #!$%@?ą, że KO ma identyczne standardy, bo do spółek przyjmują swoich jak leci bez żadnych umiejętności. Jak przykład podają Orlen. Sprawdźmy więc fakty prezesów Orlenu za PIS i KO.


OP nie
  • Odpowiedz