Wpis z mikrobloga

  • 0
@wypok_wypok @MaxPayne177 @Chlejus
@Henson_
Ogólnie to akcja taka ze to córka koleżanki mojej mamy, kiedyś za dzieciaka jak nasze mamy do siebie jeździli to nas zabierali do siebie xD, teraz ja 21 ona 19, I jakoś odzyskaliśmy kontakt i wsumie przez miesiąc codziennie piszemy, I jakiś czas temu przyszedł temat przyszłości że ona to jedynie na wsi w domu itp a jej chłop tylko miasto, że nie wie jak się dogadają itp,
  • Odpowiedz
@damian19321: widać, że dziewczyna mimo młodego wieku dokładnie wie co robi, tak się właśnie tresuje beta orbiterów. Ona daje Ci złudne wrażenie, że coś mogłoby z tego kiedyś być, bo przecież nie wysyła się takich filmików do kolegiów, prawda hihi, a Ty jedynie pompujesz jej ego. Wycofaj się zanim się wkręcisz za mocno.
  • Odpowiedz
  • 1
@taxi_driver92 dlatego rozpocząłem ten temat na Mirko bo widzę że coś tu nie gra xD,
Sytuacja z 30min temu, zaczęliśmy pisać, gadka szmatką i gada mi że jutro jedzie do chłopa do wawy na weekend, I co chwilę wysyła mi jakieś zdjęcia w obcisłych topach czy jest git XD
Uciekamy z tego statku, bo czuje się jak ten "jeden kolega gej" XD
  • Odpowiedz
Sytuacja z 30min temu, zaczęliśmy pisać, gadka szmatką i gada mi że jutro jedzie do chłopa do wawy na weekend, I co chwilę wysyła mi jakieś zdjęcia w obcisłych topach czy jest git XD


@damian19321: Masakra "koleżanka" Ci sie chwali jak się ubierze dla bolca a tobie puchną już jaja xDDDD. Jak nie zerwiesz tej znajomości to masz zadatki na cuckolda.
  • Odpowiedz