Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #cpajzwykopem #marihuana
Elo, elo #420
Mireczki planuje w weekend z ziomkiem zrobić ciasteczka z ziołem ale jesteśmy w temacie pieczenia zieloni (hehe), praktycznie w każdym przepisie jest o ucieraniu masła z cukrem, a nie posiadam miksera i tu pojawia się problem. Dlatego mam kilka pytań.
Czy mogę skorzystać np. z tego przepisu:
https://poprostupycha.com.pl/przepis/kruche-ciastka-z-czekolada/
I po prostu dorzucić do tego zioło oczywiście po dekarboksylacji? Jeśli tak to kilka pytań
1. Ile dać tematu na ten przepis?
2. Z tego co wyczytałem to ciasteczka piec w maksymalnie 150°C, więc jak w tym przepisie mamy 180° i 12-14 minut to ile by to było w przełożeniu na 150°?
To chyba w sumie tyle, resztę wyczytałem w internetach, żeby nie być pazernym i na początek uważać co by nie zeżreć za dużo bo klepie dopiero po ok. godzinie.
  • 7
@Cadore ogolem to tip, mj wgl noe dodawaj do ciastek tylko zmiel I wrzuc do piekarnika na 40 minut 110 stopni. Jak bedziesz mial juz gotowe ciastka to zrob jeszcze czekoladowa polewe do ktorej dodaj zdekarboksylizowane ziolko, w ten sposob na pewno beda dzialac ( ͡º ͜ʖ͡º) co do ilosci zalezy od mocy palenia l poziomie przepalenia mysle ze 0.5 g max dla niedzielnych