Wpis z mikrobloga

PiS to partia, która jest rakiem toczącym ten kraj. Przecież dosłownie za każdym razem, ja ktoś z aktualnych posłów pisu (i nie tylko) kłapie ryjem, to trzeba sprawdzać każde słowo. Oni kłamią przez cały czas, do tego używając wyuczonych technik manipulacji. Kłamią w wywiadach, Sejmie, social mediach - wszędzie XD. Przecież Morawiecki to chyba naprawdę zachorował na jakąś mitomanie, bo kłamie nawet jak nie musi i nie ma to sensu XD.

Do tego szczują, atakują wszystko i wszystkich, tylko żeby utrzymać się przy korycie. Robią z nas pośmiewisko na arenie międzynarodowej i dają paliwo wrogiej propagandzie, bo ich przekaż jest często zbieżny z przekazem kremla. Obrzydliwi ludzie.

Dzisiaj upolityczniony trybunał składający się z piesków na smyczy kaczyńskiego wydał wyrok w obronie największego pajaca na stanowisku prezesa NBP w historii Polski.

https://wyborcza.biz/biznes/7,147582,30583708,trybunal-konstytucyjny-czy-adam-glapinski-zostanie-zawieszony.html

#syfpopis #bekazprawakow #neuropa #bekazkonfederacji #4konserwy #konfederacja #tvpis #sejm #polityka
deziom - PiS to partia, która jest rakiem toczącym ten kraj. Przecież dosłownie za ka...

źródło: temp_file1707910785980050331

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 108
@deziom wydali wyrok w sprawie TVP i wydali sześć (chyba) orzeczeń, że Duduś dobrze wydał ułaskawienie, a i tak każdy ma ich w #!$%@? i walec toczy się dalej, także rozkład jest znany
  • Odpowiedz
a i tak każdy ma ich w #!$%@? i walec toczy się dalej,


@mexxl: czyli dosłownie łamie się konstytucje a pieski Tuska skaczą z radości xD Trybunał konstytucyjny jest najwyższą polską instytucją i tylko ich decyzje powinny być ostateczne
  • Odpowiedz
PiS to partia, która jest rakiem toczącym ten kraj.

Do tego szczują, atakują wszystko i wszystkich


@deziom: fajnie, że to wszystko tak trzeźwo zaobserwowałeś i trafnie zdiagnozowałeś. Tylko mnie interesuje czy da się coś na to poradzić?
  • Odpowiedz
@deziom: Mnie rozbawiło, że w tym uzasadnieniu Pawłowicz tłumaczyła, że byłyby wątpliwości co do niezależności prezesa NBP od rządu.
Babka, który z ław poselskich wskoczyła wprost do nielegalnie przejętego TK i w przerwach między jego pracami pisze pieśni pochwalne na cześć swojej partii na Twitterze, wyraża obawę o niezależność instytucji od władzy XD
  • Odpowiedz