Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
mam 17 lat . cierpię na przypadłość zwaną mikropenis . mam niecałe 9 cm w wzwodzie i około 4,5 cm w obwodzie . od 16 roku życia mam też duży zanik libido i problemy z erekcją i mam obniżoną płodność i testosteron i prawdopobnie będę bezpłodny . nie pije oczywiście alkoholu i nie stosuje używek i prowadzę w miarę zdrowy tryb życia . nie wiem z jakiego powodu mam tą przypadłość czy to przez moją wrodzoną niedoczynność tarczycy czy przez geny . biorę viagrę i suplementy diety które powinny podwyższać testosteron . po nich mam erekcję ale po jakimś czasie znowu wraca do normy i mam duży problem z jej osiągnięciem . oczywiście to dużo nie daje i po kilku dniach znowu wraca brak libido i erekcji . mam często bóle jąder i penisa . nie wiem co mam zrobić czy jakoś się z tego leczyć . w #!$%@? jest mi ciężko . nigdy nie będę miał dziewczyny, dzieci . będę zawsze sam . oprócz tego mam pełno innych problemów zdrowotnych niezależnych odemnie ale tyle tego jest że nie chce ich tu opisywać (np.ciężkie i krwawe zaparcia,silne problemy z pamięcią , urojenia i zaburzenia lękowe) . nie wiem co dalej robić #choroby #mikropenis #pytanie #geny



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): jesteś pod opieką endokrynologa dziecięcego? Od jak dawna wiesz o swoim zaburzeniu? 17 lat to dużo, z takimi zaburzeniami zgłaszają się rodzice z kilkuletnimi dziećmi i wtedy można odpowiednia dawka hormonów mikropenisy ratować. Nie dywaguj na wykopie nad genową loterią tylko porozmawiaj z rodzicami i szuraj do lekarza. Kazda z tych rzeczy które wymieniłeś może samodzielnie rozwalić życie, a wszystko razem to kombo ciężkie do zniesienia. Powodzenia

  • Odpowiedz
@mirko_anonim Masz teraz 17 lat i myślisz, że trąba to jest najważniejsza. Chłopie nie jest. Najważniejsze to jakim człowiekiem jesteś. Po kilku latach z kobietą seks zejdzie na drugi, trzeci plan. Bo to trochę takie kazirodztwo. Zawsze możesz ją zadowolić w inny sposób. Co do płodności, jeśli obawiasz się bycia bezpłodnym, zbadaj teraz spermę i jeśli jest ok to ją zamroz w klinice. Głowa do góry.
  • Odpowiedz
9 cm w wzwodzie i około 4,5 cm w obwodzie


@mirko_anonim: odpowiadacie na bajta. Zmierzyłem sobie palca i ma w obwodzie 6cm a jestem chudy mocno. To jest fizycznie nie możliwe. Mikropenisy są krótkie ale nie cienkie jak ołówek bo nawet by się tym nie odlał xd. Chyba że chodzi o średnice ale to wtedy >14cm to już spory i nie bardzo mi to pasuje do tej długości 9cm xD

Także
  • Odpowiedz