Wpis z mikrobloga

Przychodzisz do sklepu i szukasz czegoś fajnego na nadgarstek. Więc sprzedawca zaczyna pomagać pytaniami
Proszę się zastanowić czy chce pan zegarek cyfrowy czy analogowy?
Następnie Okrągły lub bardziej kwadrat?
Sportowy lub klasyczny charakter?
Może ma mieć dodatkowe funkcje jak np. czas na świecie, alarm.
Czy chce oddać podświetlenie czy wystarczy luma?
Na co ty odpowiadasz:
TAK!

No to Psnie! Ale mamy zegarek dla Pana! Prosze się przygotować na orgazm organoleptyczny wszystkich zmysłów !!11oneone

CASIO EFA120D-1AV

Cena całkiem spoko, od 32$ na amejzon do 500pln w polskich sklepach
Mi się podoba
#odkrywamcasio #casio #zegarki
jar-mitryn - Przychodzisz do sklepu i szukasz czegoś fajnego na nadgarstek. Więc sprz...

źródło: 8132u7su3rL._AC_UY900_

Pobierz
  • 11
@jar-mitryn mam go,tylko w innej wersji kolorystycznej. Ma kilka wad: tresc cyfrowa jest bardzo slabo czytelna nawet w idealnych warunkach oswietleniowych. Pasuje tylko na maly nadgarstek-jest po prostu niewielki. Obsluga stopera jest slaba-ma pamieci okrazen i czasu calosciowo,zerowanie,kasowanie to przy slabej czytelnosci i zaslanianiu przez wskazowki-mordega. Ustawianie czasu cyfrowego i analogowego niezalezne,ale analogowy tylko do przodu,skokami wskazowki minutowej-wtedy guziki w opuszki wchodza,bo maja slaba czulosc. Dlatego po tym,gdy go dostalem jakies 10
@m_bielawski: tak poprostu chciałem byc śmieszkiem( ͡° ͜ʖ ͡°) i ciekawiło mnie ile osób go zauważyło w bb.
Nie wiedziałem ze seiko miało takie cudo. Szkoda ze firma ostatnio zmienia kieruneki (w stronę zegarków które mi sie nie podobają xd) bo za niektóre reedycje starszych seiko dałbym sobie uciąć rękę
ciekawiło mnie ile osób go zauważyło w bb.


@jamajskikanion: był to jednak dość istotny symbol. Walter go dostał na początku swojej "przygody" od Jessego i w finale zostawił go na stacji. W obu tych scenach był raczej dość wyraźnie pokazany na ekranie i jak ktoś się chociaż trochę interesuje zegarkami, to raczej go rozpoznał :)
m_bielawski - >ciekawiło mnie ile osób go zauważyło w bb.

@jamajskikanion: był to je...

źródło: LRRCo

Pobierz