Wpis z mikrobloga

@Duszqable służba w policji to nie jest jakieś prawo człowieka. Policja to nie przedszkole. Ojeju zobaczcie jaka smutna mina, przyjmijmy go znowu.
Są inni na jego miejsce? Mają prawidłową konstrukcje psychiczną to ich przyjąć.
O on to niech zajęcia szuka gdzie indziej. W czym problem?
@Bill_Kilgore:

już jest po awansie na stopień oficerski, i dokładnie przenieśli go do kontrterrorystów w innej jednostce. Oczywiście jako rasowy wykopek nie czytałeś artykułu¯\(ツ)/¯


No właśnie ja przeczytałem ten artykuł ZE ZROZUMIENIEM, w przeciwieństwie do ciebie dzbanuszku ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na kurs oficerski (czyli coś na kształt awansu) został skierowany za Szymczyka i pozostawał nadal w BOA.

Dopiero teraz za nowej władzy został NIBY zdegradowany do
@volodia:

służba w policji to nie jest jakieś prawo człowieka. Policja to nie przedszkole. Ojeju zobaczcie jaka smutna mina, przyjmijmy go znowu.


Ale jest to jego zawód, jeżeli odbył karę i wyrok minął to nie stoi absolutnie nic na przeszkodzie, żeby go przyjąć do pracy w policji spowrotem.
Albo jesteśmy państwem prawa i respektujemy wyroki sądu albo jesteśmy krajem zamordystycznym i osoba karana ma być #!$%@? do końca życia. To jest
@Duszqable a pedofil nauczyciel? Co o tym myślisz? Albo mnie hardcorowo, leśnik co został złapany na klusownictwie? Lub myśliwy. Czy myśliwy który kłusował ma prawo wrócić do myślistwa?
już jest po awansie na stopień oficerski, i dokładnie przenieśli go do kontrterrorystów w innej jednostce. Oczywiście jako rasowy wykopek nie czytałeś artykułu¯\(ツ)/¯


@Bill_Kilgore: Ooo witamy funkcjonariusza byłej tvpis. Teraz nadajesz od rachonia, manipulatorku?

Awansowali go jeszcze za pisu.
Teraz przenieśli go na zadupie, ze stosunkowo elitarnej jednostki do zwykłej.

Sam funkcjonariusz nie poniósł konsekwencji, jego kariera nie wyhamowała. Trafił nawet na kurs oficerski, co jest uznawane za wyróżnienie i nagrodę.