Wpis z mikrobloga

Wiem że na wykopie jest trochę lewakow i feministek. Więc poproszę i jakieś logiczne uzasadnienie, dlaczego #!$%@? się jest ok, a np panie z parasolami na F1 to już zło wcielone i poniżanie kobiet? Tylko nie #!$%@? mi o tym, że te kobiety są do tego zmuszone sytuacja ekonomiczna. W Afryce I Azji miliony dzieci pracuje, bo też ich sytuacja do tego zmusza, ale lewica walczy z pracą dzieci. Poza tym skąd założenie, że kobiety w F1 też nie są zmuszone finansowo tak zarabiać a zawsze to dla nich fajniej niż się #!$%@?.
#bekazlewactwa #feminizm
text - Wiem że na wykopie jest trochę lewakow i feministek. Więc poproszę i jakieś lo...

źródło: IMG_0304

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • 484
@text Popatrz na łaskę z tego artykułu a na laski z F1 czy nawet polskiego żużla. Feministki tym drugim robią to na złość. Nie ma nic gorszego jak brzydka baba zazdrosna urody.
  • Odpowiedz
@text: nigdy nie otrzymasz satysfakcjonujacej odpowiedzi na pytania w których oczekujesz logiki. Od czasów woke logika w lewicy nie istnieje. To jest poprostu mizoandria w najczystszej postaci.
  • Odpowiedz
@text Ta dziewczyna jest chorą psychicznie ćpunką, nie sądzę żebyś znalazł jakiekolwiek odpowiedzi w jej "twórczości". Sama zresztą krytykuje lewicę m.in. w tym wywiadzie. Przeczytałam, ale jakim kosztem... ()
  • Odpowiedz
@text: Przecież już po zdjęciu wiesz dobrze, że pod kopułą jest syf.

Ja nie wiem jak to działa, że takie cechy wyglądu pasują zawsze do feminazistek.
Powinni zrobić taki wzorzec do Sevres.
  • Odpowiedz
nieprzywilejowany mezczyzna jak ma zarabiac na skroty?


@plusbear: nie ma nieuprzywilejowanych mężczyzn, procedura inicjacji feministki to zakrycie oczu i zrobienie gigantycznego kroku nad statystycznymi faktami o pozycji mężczyzn w społeczeństwie. W ich modelu rzeczywistości mężczyźni automatycznie są w klubie właścicieli kuli ziemskiej, których takie problemy ledwie dotyczą. To, że mężczyźni stanowią ogromną większość bezdomnych czy zatrudnionych przy pracach szczególnie niebezpiecznych etc. nie jest dopuszczane do świadomości.
  • Odpowiedz
@text: kek, uprzywilejowane kobiety potrafią złożyć cv na kase do biedronki, nieuprzywilejowane umieją #!$%@?ć pęto za siano xDDDD
to tak jakby powiedzieć że nieuprzywilejowany seba biega z mefedronem, a uprzywilejowany robi na magazynie.

zawsze mnie niszczą te fikołki w celu usprawiedliwienia i normalizacji robienia łatwej kasy małym wysiłkiem w sposób który jest potępiany społecznie.
  • Odpowiedz
@text: Kim są te mityczne nieuprzewilejowane kobiety? W sensie leniwe / głupie / brzydkie? Ciekawe co musi zrobić nieuprzewilejowy Mariusz, który dostał po rodzicach puszkę z gwoździami, #!$%@?ą genetykę i brak edukacji... a wiem, #!$%@? od 6 rano na budowie by pracować na lepsze jutro.
  • Odpowiedz
@text ktokolwiek promuje #!$%@? się nie może nazwać się lewicowcem. #!$%@? się jest skrajnie liberalne i nie ma nic wspólnego z poglądami lewicowymi a liberał nie może być lewicowcem. Poglądy lewicowe to poglądy, które stawiają człowieka na pierwszym miejscu i nie pozwalają na jego uprzedmiotowienie, #!$%@? się jest uprzedmiotowieniem, stąd ci ludzie to nie tylko #!$%@? ale i idioci.
  • Odpowiedz
Wiem że na wykopie jest trochę lewakow i feministek. Więc poproszę i jakieś logiczne uzasadnienie, dlaczego #!$%@? się jest ok, a np panie z parasolami na F1 to już zło wcielone


Znam to środowisko i nie ma osób tak myślących. Są dwa obozy, pro sex work i anty. Tak duży (i #!$%@?) projekt jak Krytyka Polityczna tworzy dużo osób, więc nie zdziwię się, jeśli są w nim osoby po obu stronach barykady,
  • Odpowiedz