Wpis z mikrobloga

#budda Gratulację dla Buddy po takim losowaniu wygrani są małym kosztem w porównaniu z tym co zarobił na dzbanach. Pamiętajcie tworzycie historie xddd, jego majątku wiadomo. Ciekawe kiedy będzie potrzebna kaska na nowe projekty które będą stały w jego garażu. Pewnie nowa loteria wjedzie XD. Chociaż uważam że niedługo ruszy ze swoją linią ubrań i będzie można oglądać Oskarków w starych zdezelowanych autach robiących wrrrruuuummm. Budda szacun owce trzeba strzyc. Ile na tej loterii zarobił ??? Czekam na leaki poprzednia podobno w okolicach 20 mln ta raczej #!$%@?ła internetyyy w PL. Ja zaoszczedzoną kasę na losach wydam na lotto tam raczej więcej do wygrania a los kosztuję dużo mniej xdd. Jak ktoś tu śmiesznie napisał większość to pewnie wyborcy PiS-u których da się przekupić ich własnymi pieniędzmi xdd. Budda szacun też bym chciał tak #!$%@?ć ludzi z hajsu i żebym miał za to szacunek w internetach. Dla mnie Geniusz !!!
  • 4
@Termos96 git ja nawet o niej nie słyszałem. Tak internety „#!$%@?” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od kiedy Budda nagrywa pełno gruzów w moim małym mieście się pojawiło z #!$%@? tłumikami jakieś śmiecie seaty, Fordy i mustangi 2.7 z pop bang modami.

Jeżdżą te małpy po nocy i tylko #!$%@?. Ostatnim razem im powiedziałem by #!$%@? z parkingu pod moim domem bo mój samochód jest wartości złomu. Mi nie
@ravi49 mogę ci nagrać następnym razem dla mnie to serio nie jest problem. Wykopki jak zwykle to życiowe przegrywy które dadzą sobie po łbie skakać nawet jak mały w gówno gruzach ich budzą w środku nocy kręcąc nieudolne bączki na łysych oponach pod oknem xd