Wpis z mikrobloga

Kolejna złota myśl, Wiedźmin jest gorszy od jakiejś gówno gierki na telefon. Gry, która w zasadzie nie jest grą, a pustym klikaniem w ekran i symulatorem oglądania reklam. Doktor zapewne zagrywa się w tego typu produkcje stąd mylne wyobrażenie na temat cyfrowej rozrywki. Oczywiście wszystko co robi doktore ma większą wartość, jest prawdziwie dobre, nieskazitelne bo zostało wskazane przez siewce prawdziwej prawdy. Porównanie ma tyle sensu jakby wziąć jakiś system papierowego RPG do chińczyka i wskazać właśnie tą drugą grę jako lepszą bo nie można w niej szerzyć katolstwa. #napierala
atakpadaczki - Kolejna złota myśl, Wiedźmin jest gorszy od jakiejś gówno gierki na te...

źródło: Screenshot_2024-01-15-03-08-13-214_com.twitter.android

Pobierz
  • 3
@atakpadaczki: akurat ta gowo gierka hero wars natrzepala w sumie kilkset milonow dolarow zysku od 2016 roku, ciekawe dlaczego doktorek nie chwali chinskiech gierek mobilnych ktore tez natrzepaly podobne pieniadze? chocby pubg mobile albo honor of kings ze stajni tencent

According to Appmagic data, Honor of Kings is once more the top grossing game worldwide on iOS and Android – and by some distance. Tencent's monster MOBA earned an estimated $1.48bn
@grypa-grypowska: Trochę mnie dziwią takie dane, podobnie jak to, że Celestial Steed (konik z WoW) zarobił więcej niż Starcraft 2. Ogólnie nie przepadam za nowymi grami, ale nie jestem liberałem i akceptuję odmienne gusta ;) Inna rzecz: Polacy nie mają sukcesów na polu kulturalnym - hehe mała purchawa. Polacy odnoszą sukcesy i się nimi chwalą - buhuuhu, nacjonalizm.