Wpis z mikrobloga

@grypa-grypowska: no nie lubią, i mają do tego pełne prawo. a ja mam pełne prawo być nudziarzem i lubić sobie pograć w gierki. to mam teraz jakiś breakdance na #!$%@? robić, nie być sobą, tylko po to, żeby poruchać? co za debilizm.
  • Odpowiedz
@grypa-grypowska: a głupich niemyjących się nudziarzy już lubią?

Niech najpierw doktorek kogokolwiek znajdzie przez tindera, bo lady Agatę wyrwał w peaku popularności, kiedy nawet Jurasz z onetu proponował mu wywiad. Teraz będzie znacznie gorzej, żadna się nie skusi na typka z takim biogramem na wikipedii.

Pietrek, lepiej żebyś porzucił fantazje i pogodził się z dożywotnim fapaniem do Belgów, jesteś skompromitowany, zrozum że lady Agata była ostatnia
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: @vrax228 @Mjj48003 @grypa-grypowska

O ile zakład, że te sprzeczne plany odnośnie miejsca zamieszkania wyglądały tak, że Aga nie widziała miejsca dla zbieraczy kurzu u siebie na chacie? Z kolei Pietras nie widział miejsca na cokolwiek Agi u siebie, bo zbieracze kurzu były ważniejsze. Oprócz miejsca, nie widział też czasu na sprzątanie. xD
  • Odpowiedz
@vrax228: "Sprzeczne plany co do zamieszkania" - XDD Czyli lady chciała żeby #!$%@?ł z jej chaty, a on chciał zostać xD No rzeczywiście, to tylko kwestia nieporozumienia.
  • Odpowiedz