Wpis z mikrobloga

@MichalJochens: Ojkofoby tak mają. Zresztą jak sam kiedyś powiedział jego ojczyzną jest NATO (lol), więc on w swojej zakompleksionej główce właściwie żadnym Polakiem nie jest, a polskojęzycznym obywatelem NATO co najwyżej. Choroba psychiczna niestety postępuje jak widać.
  • Odpowiedz
@MichalJochens: Kierując się jego logiką: Manchester United był amerykańskim klubem, Newcastle to saudyjski klub, z kolei Girona czy Manchester City, to kluby ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. xD

@schweizer: Zobaczymy czy z obowiązków wobec swojej ojczyzny, NATO, będzie się wywiązywał, gdy będzie się bić z Rosją. xD
  • Odpowiedz
@schweizer: Dzięki za pożyteczną informacje. O tym, że jest on NATO-wskim patriotą nie wiedziałem, a w sposób jednoznaczny wskazuje to na bezkres ignorancji naszego księdza magistra, który twierdzi, że jest obywatelem... sojuszu wojskowego xD
  • Odpowiedz
@schweizer: Mówił niezdolny, ale znając życie nie doczytał. xD

Jak przeglądałem ostatnio kryteria z ciekawości, to oprócz serio chorych każdy się łapie, więc liczę że Piotrula pokarze jak to być człowiekiem zachodu. Spokojnie bracie w tagu, my wtedy będziemy w Chinach. Jednych Chinach ofkz. Foshan o tej porze roku jest piękne. Uwierz mi.
  • Odpowiedz