Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jest tylko jedna prawilna droga dla #przegryw a mianowicie 100% #samorozwoj. Oczywiście jest to trudne, bo poza słabym wyglądem wiele osób ma problemy z psychą, koncentracją, itp. i tak jak inni potrafią dać z siebie 30% żeby przystwoić dany materiał to taki przegryw zniszczony przez życie potrzebuje dać 200% ale mimo wszystko uważam, że jest to gra warta świeczki. Zamiast np. 5 lat spędzać na scrollowaniu internetu i chlania piwska można poswięcić na naukę czegoś i skille. Sukcesem już będzie zarabianie powyżej średniej krajowej i to, że stać cie żeby pojeździć trochę po świecie nawet samemu. Chodzi o to żeby robić hajs i co nie co pokorzystać z tego życia. Kupić lepszego kompa, może fajne ciuchy dla swojego samopoczucia. Większy hajs to lepszy poziom życia, więcej zobaczysz, doświadczysz, spórbujesz. Jak dla mnie to już jest teoretycznie wyjście z przegrywu a nie to że zaliczysz karyne z nadwagą.




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jest tylko jedna prawilna droga dla #przegryw...

źródło: comment_1630171518nBBvjsrA3EkBzQZ62nlAja

Pobierz
  • 6
@mirko_anonim: Dokładnie. Tylko często na początku trzeba zmienić nastawienie do wszyskiego, a jak nie masz czasu, jesteś pod kreską to można pracować i leczyć się równolegle.

Mózgowi możesz dostarczać wiedzy pomocnej lub szkodliwej. Gdy wiedza pomocna przeważy nad szkodliwą mózg automatycznie będzie funkcjonował w sposób autopomocowy. Wyszkolony Model AI w odpowiedzi na input będzie zwracał pozytywne i pomocne rezultaty.

---

Sieć myśli jest analogiczna do sztucznej sieci neuronowej

Nowa wiedza aktualizuje
@WwaDdl022: Zaraz jakiś norman przyjdzie i powie że nie trzeba mieć predyspozycji, wystarczy ciężka praca i możesz zostać drugim Messim albo wygrać konkurs chopinowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prawda jest taka że każdy ma inne możliwości i sufit którego nie przebije. Znałem gości którzy niewiele się uczyli i osiągali świetne wyniki oraz takich co zakuwali jak poj3bani i efekty były mizerne.
Ja mam sporo doświadczenia w pewnej