Wpis z mikrobloga

#przegryw #incel #blackpill #tinder #badoo #yubo
Czy jest sens zakładania portalu randkowego jeśli nie jesteś ani przystojny (6,5/10 w górę ani nie jesteś kobietą?

Odpowiedź brzmi nie. Sprawdzałem 3 portale randkowe , tinder,yuboo, badoo ,Jeśli jesteś przeciętny lub brzydki nie zaznasz tam szczęścia żadnego.
Wygląd swój oceniłbym na 4,5 , może 5/10 taki normik z wyglądu, na tinderze w tydzień 2 lajki ,0 par , odinstalowałem
Na badoo 2 lajki i jedna para z ładną dziewczyną po czym chwilę później usunięta

Na yuboo (taki portal trochę randkowy , trochę dla znaj, ale czy jesteś brzydki to i tak przynajmniej 10 osób cie tam doda)
Zaprosiło mnie w 3 dni 46 osob, i przez następne 4 dni dobiłem do 50, z większość to brzydkie alternatywki a reszta to geje XD, żadnej przystępnej dziewczyny

Także , jeśli szukacie szczęścia na portalach randkowych jako ,singiel normik z przeciętna mordą , czy też incel lub przegryw z brzydką mordą , to odpuśćcie sobie .

I niech was nie zwiedzie normickie gadanie że tam chodzi o opis lub dobre zdjęcia, dobre zdjęcia to może 2 lub 3 lajki więcej, morda ciągle będzie taka sama
  • 18
  • Odpowiedz
@Alvarez17: wiem xD dlatego jak faktycznie uważasz się za 4.5 to może wrzucasz jakieś same gówno samojebki od dołu czy np z #!$%@? kadrem
Np mój profil jest #!$%@? to nie pokazuje zdjęć z profilu
  • Odpowiedz
@Voltrex:

 na samym początkowym booscie przy zakładaniu konta


czyli grasz w kasynie które oszukuje. Jedyne rozwiązanie to wzruszyć ramionami i wyjść.
  • Odpowiedz
@Voltrex: z wyglądem 5/10 można zrobić dobre zdjęcie, ale to nie ma sensu skoro w realu wyjdzie że jesteś brzydki to tka się nie spodobasz i nic z tego nie będzie. Chyba że ktoś ma jakieś super social skillsy czy c
Innego asa w rękawie to można spróbować oszukiwac.
  • Odpowiedz
@gorobei: przecież Tinder nie służy do tego żeby sobie kogoś znaleźć tylko żebyś ladowal tam jak najwięcej hajsu - czyli algorytmu zrobią wszystko żebyś chciał płacić
  • Odpowiedz