Wpis z mikrobloga

poszedłem zrobić kawę a dziewczyna zmyć talerze (wstajemy wcześnie, praca czeka o 6 do roboty) ona zmywa #bottomless czyli bez dołu żeby się nie ochlapać bo nie mamy fartuszka, ubrana od pasa w górę i tak sobie myślę że jej #nagosc daje mi więcej satysfakcji niżby był z prawdziwego zdarzenia #seks a człowiek się nie poci i nie marnuje czasu na głupoty a jednocześnie jest na czym oko zawiesić
Rougelord - poszedłem zrobić kawę a dziewczyna zmyć talerze (wstajemy wcześnie, praca...

źródło: IMG_20240117_044326

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Rougelord
dla mnie to obleśne chodzić bez majtek po chałupie. Weź gdzieś usiądź albo przypadkiem wytrzyj coś pindolem. Masakra.

Sory ale nie rozumiem.

No ale ja też uważam że ładna bielizna poprawia wygląd, nie odwrotnie. Jakoś zawsze bardziej mnie jarało jak widać dużo, ale nie wszystko.
  • Odpowiedz
@buchowo
a czyli rozumem jak wytrzesz blat umytym kabanem to spoko wtedy?

Jest źle dopiero jak zostawisz ser na blacie?

Jak siądziesz czysta gołą dupa na fotel to też spoko dopóki nie zostawisz brązowego slajda?

Ja rozumie - różne są fetysze. Ale dla mnie siadanie gola dupa na czymś jest nie higieniczne z założenia.
  • Odpowiedz
@Sarza01: jesli czysciutka to niewiele, dwa ze jak siadasz to srodek dupy nie ma bezposredniego kontaktu z podlozem, tylko posladki.
A jak siadasz ta sama dupa w spodniach w publicznym autobusie, na fotelu na ktorym siedzial wczesniej zul, potem wracasz do domu i siadasz w tych samych spodniach na fotelu to gdzie bedzie wiecej bakterii? Na czystej pachnacej dupce czy spodniach otartych o jakiegos zula?
  • Odpowiedz