Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@dran2: Zdolna mamy mlodziez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sibu Tak tak o to mi chodzi
@chemik_kieszyk Tak ale wlasnie chodzi mi o to zeby podzielil sie ktos tym czy pracujacy ta 8-16 jest w stanie takie ogarnac i jak to wyglada itp
  • Odpowiedz
@apoo: Studiowałem stacjonarnie, ale to w sumie nie ma znaczenia. Tak, da się ogarnąć, bo sam zapisujesz się konkretne grupy zajęciowe więc masz wpływ na kształt swojego grafiku. Do tego na wykłady nie musisz chodzić i jest ogólnie mało przedmiotów (ale dużo materiału).
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@chemik_kieszyk: dobra a zadam sakralne pytanie - bardzo ciezko jest? Bo ja to wgle w IT pracuje i mam taka fantazje zeby sie sprobowac na studiach prawniczych tak o xD. Do tej pory studiowalem tylko na prywatnej uczelni i to informatyke gdzie no raczej bylo luzno i bardzo mnie kusi to UW ale sie boje ze po semestrze sie pozegnam xD
  • Odpowiedz
dobra a zadam sakralne pytanie - bardzo ciezko jest?


@apoo: U mnie niektórzy wykładowcy mówili, że prawo jest kierunkiem ścisłym. Co do zasady jak masz dryg to dasz radę. Nie studiowałem akurat na UW więc o tym konkretnym kierunku się nie wypowiem, natomiast jak masz dużo samozaparcia to przejdzie. Pamiętaj jednak, że to studia jednolite więc jak Ci się odwidzi po 3 latach to nawet licencjata nie zdobędziesz.
  • Odpowiedz
@apoo: Nie jest ciężko, ogólnie prawo to nie jest kierunek, na który idą jakieś wybitne orły. Zgadzam się, że jest to kierunek raczej dla bardziej ścisłych umysłów, wymaga umiejętności logicznego myślenia i kojarzenia faktów. Jeśli masz te skille i autentycznie prawo cię ciekawi to sobie spokojnie poradzisz.
  • Odpowiedz