Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mieszkający w Gliwicach zna dobre miejsca parkingowe na które można się zaczaić w weekend w pobliżu areny prezero? Widzę tam jakieś uczelniane budynki, jakiś #!$%@? parking przy restauracji nieopodal, ale wciąż brakuje mi jakichś sprawdzonych ulic gdzie ktoś po prostu kojarzy, że można wpaść na puste miejsce. Z góry dzięki za pomoc
#parking #gliwice #arenagliwice
  • 5
@Kabanosik1234_: Ja ci proponuję parking obok mojego pubu (Hearts Pub) https://goo.gl/maps/sfoE1Bbog8o1vmTj8 . Tam zawsze się miejsce znajdzie bo to klepisko. Do areny będziesz miał z buta 15 minut spacerkiem, a po drodze wpadniesz do nas na browarka czy drinka, a dalej na pszczyńskiej złapiesz jeszcze kebsika ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety arena jest w takim miejscu, że w odległości do 10 minut to ciężko w ogóle o
@Kabanosik1234_: ja bym zaparkował przy Kopalnianej, tam jest wielgachny dziki parking. Z buta powinno być z 10-15 minut na arenę, chociaż kawałek obok działek, gdzie pewnie będzie dość ciemno. Ewentualnie szukać szczęścia gdzieś przy Pszczyńskiej - może parking na lidlu albo kauflandzie, jeśli markety będą wtedy nieczynne