Wpis z mikrobloga

Czy część z Was też uważa że ta Sina to jak dziecko. Ciągle myślę że jak facetowi dorosłemu seksualnie podpina się taka dziewczynka to są zapędy pedofilskie . No sorki Srejle może ograniczona ale chociaż kobieca i nie dziwne wg mnie że może kręcić zdrowego dorosłego ale ta Sina. Inaczej patrzę na tego Krzycha przez ten pryzmat niby facet wesoły zabawny przyjemny ale niepokojące ma upodobania. #raportzpanstwasrodka
  • 22
@Dzikamery: Też uważam, że Sina to duże dziecko. Może i pełnoletnia, może i można by w świetle prawa... nie, jednak średnio mi się to widzi. Poza tym np. mój typ kobiety to taka około 180cm wzrostu, biodra normalne, kobiece, szerokie, a nie jak u 12 latki. Porządna noga, udo, żebym miał za co złapać, twarz kobieca, a nie puciasta taka jak u Siny właśnie. Widać zresztą po jej zachowaniu, że ona
@Dzikamery:
Pisałem ze krzychu lubi ten sport i to od trzech lat ukrywał,nikt nie wierzył,a mówilem,że to stary pedziofil.
Ostatnio się go pytali na lajwie u łysego czy Sina jest dziewicą,to odpowiedział że on nie wie to jej sprawa.
Teraz się przyznał że jest jego partnerką,to wierzchołek góry lodowej co tam się wyprawia,degenaraty kambożule XD