Wpis z mikrobloga

@mrsopelek: ta i zaraz po porodzie poleci do sądu o ustanowienie alimentów i płać do 18 roku życia alimenty. A spróbuj nie płacić to Białołęka wita a w najlepszym przypadku podcinanie drzewek w parku jako prace społeczne
  • Odpowiedz
@mrsopelek: Nawet jeśli to by była prawda i nie wniosłaby o alimenty (w co wątpię) to skazywać swoje dziecko na życie bez ojca, a już zwłaszcza gdyby to był syn, to jest to totalny odpał i powinna zostać potępiona przez wszystkich.
  • Odpowiedz
  • 46
Nie no, napisała, że możemy podpisać dokumenty przygotowane przez jej prawnika. Legit w #!$%@?.


@mrsopelek: xD Takim papierkiem możesz się podetrzeć, ale jak chcesz to sprawdź
  • Odpowiedz
@mrsopelek: tylko ameba by poszła na coś takiego. Sam fakt porzucenia dzieciaka, skazania go na jebnieta matkę i olania faktu że może to być podpucha sprawia że nikt normalny się nie będzie w to pchać.
  • Odpowiedz
  • 4
@TonyMalin: Nie no nie chce mieć w ogóle żadnego współżycia z nią, bo nawet jak nie, a inny ją zaleje, to później sobie o mnie przypomni. 5 minut nie warte #!$%@? sobie życia.
  • Odpowiedz
@mrsopelek: Też poznałem taka, przyznała się na spotkaniu dopiero, że takie ma zamiary do chłopaków z tindera. Niech Cie nie kusi choćby nie wiem co, bo może być zdolna do wszystkiego, pożegnaj ładnie i uciekaj :P. Ogólnie pełno wariatek na tym tinderze
  • Odpowiedz