Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wykop tak mi namieszał w głowie, że teraz podświadomie dzielę facetów na dwie grupy. Tych, którzy mają młode partnerki, czyli „wygrywających” i tych, którzy są w związkach z rówieśniczkami/dziewczynami starszymi od siebie. Niby wiem, że to tylko internet, a nie rzeczywistość, ale jednak. Nie potrafię tych myśli odrzucić. Macie podobnie? #zwiazki #niebieskiepaski #tinder #redpill #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Tutaj nawet nie chodzi o to, ze to wykop zryl banie. Wykop jest miejscem w ktorym sie po prostu dowiedziales o tej prawdzie. Bardzo niewygodnej prawdzie dla spoleczenstwa.

W miare uplywu lat coraz wiecej rzeczy sobie czlowiek uswiadamia. Kiedys slyszalem jak Peterson powiedzial ze jest w szoku ze ludzie sie jeszcze nie pozabijali i ze gatunek ludzki nadal jest przy zyciu. Kiedy nie bardzo rozumialem o co chodzi - teraz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie mam tak, a Ty powinieneś odstawić kiszenie się w środowiskach incelskich. Też bym pewnie się taki stał, gdybym czytał to gówno - a tu proszę, nagła miłość w pociągu objawiona kiedy miałem 28 lat, teraz mam parę więcej i jesteśmy małżeństwem.
  • Odpowiedz