Wpis z mikrobloga

@matthewonthego: ogólnie historia zalatuje Stonogą. U niego też w każdej historii są prostytutki, bękarty, narkotyki itd. Stężenie tego jest tak duże, że nieprawdopodobne, jednocześnie adresatem jest patologiczna gawiedź, której to nie dziwi i którą takie ploteczki interesują. Tu mam kila pytań:
- dla kogo dwa dni w burdelu to nagroda?xd dla sebka z anglii może tak, dla funkcjonariusza służb specjalnych? Prędzej uwierzyłbym w wycieczke do Wiednia i luksusowy hotel, a nie
@Commodore_64 no nie wiem czy to dziwne, że teraz sypie. Przecież jak u władzy był PiS to było wiadome, że tych dwóch męczenników narodowych nie będzie ukaranych. Teraz pojawiła się szansa jak nowa władza wzięła się za rozliczenia, to może ugrać coś dla siebie ¯_(ツ)_/¯
@ish_waw: trochę sie robi dysonans jak posluchac o genezie afery, osobach ktore serio odczuly to na, wlasnej skorze i konsekwencje maja do dzis, a pokrzykiwaniami o "więźnia ch politycznych" i calym tym zamieszaniem obecnie. #!$%@? od osoby zeznajacej, bo to memento dla tego czy warto poswiecac prywatne relacje. Byly Prezydent na tym tle jednak zachowuje klasę i nie robil takich akcji jak obecnie, i tak samo oddał wladze po 2 kadencjach.
Wołać te żony Wąsika i Kamińskiego!!! xDD


@matthewonthego: akurat to nie o nich chodziło oglądałem ten program wczoraj

Agent Tomek też ma swoje za uszami i dziwnym trafem dopiero teraz sypie jak z rękawa.


@Commodore_64: chce zostać świadkiem koronnym i udawał strasznie skruszonego za sprawę willi Kwaśniewskiego gdzie zniszczył jednemu czlowiekowi życie który owa wille chciał sprzedac