Wpis z mikrobloga

Jaki polecicie sposób na zdalne sterowanie komputerem, który mam w pokoju obok? Mam komputer połączony długim HDMI z telewizorem w salonie żeby po pracy sobie pograć czy jakis film włączyć z kąkutera ale nie mogę znaleźć dobrego sposobu na sterowanie nim. Miałem klawiaturę i myszkę z logitecha na adapter ale zasięg był kiepski i nieporęczne, kupiłem później to chińskie gówno co na obrazku ale również zasięg to padaczka a do tego wyłącza się samo i zawiesza. Komputer jest w pokoju obok zaraz za ścianą z telewizorem a ściana jest regiposowa.

#komputery #pcmasterrace #informatyka #klawiatura #myszka
koronawirus - Jaki polecicie sposób na zdalne sterowanie komputerem, który mam w poko...

źródło: temp_file7771248294023875361

Pobierz
  • 7
@Huntley: no właśnie padaczka straszna, u mnie działa ale tak przerywa że ja pierdziele, próbowałem już wszystkiego i co chwile sie wyłącza sama z siebie i musze latac nią po całym pokoju bo co chwile zasięg traci
@krzyhhh: tylko właśnie normalna klawa i mycha nieporęczne są mega w salonie gdzie bardziej używam tego leżąc na kanapie. szukam bardziej alternatywy dla takiej klawiaturki jak na zdjęciu, tylko ta jest #!$%@? na maksa