Wpis z mikrobloga

#pytanie do #niebieskiepaski

Jakich #golarka #golarkaelektryczna używacie? Jesteście zadowoleni? Czy goli w miarę na zero tak, żeby warto było się przerzucić z używania klasycznej?

Myślę nad zakupem, bo chętnie bym się golił łatwiej, szybciej i bez zacięć. Jednak nie chcę rezygnować z dokładności maszynek zwykłych. Wiem, że żadna elektryczna tak krótko nie ogoli, ale może macie sprawdzone jakieś, które mają podobną długość golenia, bardzo blisko skóry? Tak, żeby różnica nie była jakoś bardzo zauważalna?
  • 2
  • Odpowiedz
@sayda: żadna nie goli tak dokładnie i nawet takiej nie szukałem, 15 lat używałem jednej golarki od Philipsa, dlatego kupiłem OneBlade i nie jestem z niej zadowolony bo przyzwoitą jakość golenia uzyskiwałem tylko jak zrobiłem sobie pianę z mydła ale wtedy odpadły wszystkie zalety elektrycznej golarki. Potem kupiłem Brauna z folią i nie... nie nie podszedł mi. Kupiłem jakąś podstawową maszynkę Philipsa i teraz z niej korzystam. Ale nie jestem obiektywny
  • Odpowiedz
  • 1
@sayda polecam Braun seria 9. Drogo ale ja jestem zadowolony. Przechodziłem przez gillette mach 3, tą z wibracjami, zwykła maszynka na żyletki + piana ręcznie robiona i Braun bije to na głowę. Nie jest tak gładko ale na codzień ok. Zero zacięć + mniej podrażnień.
  • Odpowiedz