Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak można dziwić się, że Filiks równo jedzie z pisowcami xd przecież przez nich jej syn popełnił samobójstwo, nie dziwię się, że jest tak zawzięta.

FYI jeśli ktoś nie wiedział, to ta nagonka na PO, że kryją "pedofilię", wiązała się także z upublicznieniem danych ofiary tego pedofila, czyli właśnie Mikołaja Filiksa, który nie wytrzymał presji + tego, że teraz informacją publiczną jest to, że był ofiarą takiego przestępstwa. #sejm #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
@Ulyssos: warto dodać że "kryty pedofil" siedział w więzieniu i nikt nie próbował go kryć (jak wszyscy wiemy krycie prawomocnie skazanych przestępców to domena pisu)
  • Odpowiedz
  • 581
@Ulyssos:

Oskarek pisowski może szykować dupsko, bo to jego wina głównie też, a Filiks mu nie odpuści, myślę, że to jest teraz dużym driverem w jej życiu, żeby doprowadzić do odpowiedzialności te gnidy, a za Oskarka nikt nie będzie skakał w ogień, bo to pachoł jest.
  • Odpowiedz
@Need: oskarek w więzieniu to byłoby coś ciekawego, chociaż szczerze w to wątpię, ale wyobraźcie sobie taką laleczkę w zakładzie karnym ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Filiks mu nie odpuści, myślę, że to jest teraz dużym driverem w jej życiu, żeby doprowadzić do odpowiedzialności te gnidy


@Need: Nie znoszę PiS i chce żeby każdy winny poszedł siedzieć, ale Filiks to jest synonim złej matki. Ona się chwaliła, że nie spędzała urodzin syna z nim bo wolała protestować przeciwko PiS. Potem już po tym jak jej syn był po wykorzystaniu przez pedofila to nie załatwiła mu nigdy wsparcia
  • Odpowiedz
@CamusVevo: bo KO to partia, w partii wiadomo mogą trafić się rozni ludzie.

Pis to religia (dosłownie, bo kundla się z kościołem dla maksymalnej hybrydyzacji w głowie starych bab). Samo stwierdzenie ze w Świętej parti mógłby być ktoś o nieczystym sumieniem to herezja wśród wyznawców.
  • Odpowiedz