Wpis z mikrobloga

Mój różowy twierdzi, że jak kupię nam mieszkanie to ona będzie miała motywację żeby o nie dbać. Teraz na wynajmowanym potrafi nie wyrzucić śmieci przez tydzień, zostawić naczynia w zlewie na dwa tygodnie, czy pożyczać moje skarpety bo jej się nie chce szukać swoich do pary albo zrobić prania. Uświadomcie mnie jak bardzo byłbym głupi jak uwierzyłbym w to. Potrzebuję tego. #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 151
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15 ludzie się nie zmieniaja, żadne zakupy nie zmieniaja nawyków. W całym moim długim życiu znałem tylko jedna osobę która się zmieniła o 180 stopni. Reszta ma zrywy ale pozniej wraca do swoich nawyków.
Zatem najpierw porzadek, później mieszkanie.
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15 A ja rozumiem jej tok myślenia, bo sam mam podobny XD Na wynajmowane mieszkanie mam wywalone i średnio mi się chce o nie dbać, czy zachowywać w jakiejś mega czystości, za to na swoje, wykończone w taki sposób jaki mi się będzie podobał i w które włożyłem kasę wiem ze będę chuchał i dmuchał xD
  • Odpowiedz
może coś w tym jest.


@AlienFromWenus: nie, nic w tym nie ma. Ty i tak jesteś pijawką, więc nigdy nie zarobisz na swoje mieszkanie/dom.
To już wiem, od kogo pojawiają się grafitti, kto tak śmieci na ulicach, zostawia małpki w krzakach, kto rzuca kiepy na chodniki,trawniki itd. To właśnie tacy ludzie, którzy mają myślenie jak ty, po co ma nie niszczyć, nie śmiecić jak to nie jest jego.

Zawsze mnie zastanawiało,
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15: mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu i regularnie wszystko sprzątam, naczynia stoją w zlewie maks do następnego dnia, gruntowne sprzątanie raz na tydzień, czasami na dwa jak w jakiś weekend wolę tylko odpocząć, mój niebieski czasem coś pomaluje, przymocuje, ulepszy. Oczywiście nie wymieniamy od razu armatury na nowszą, bo szkoda zbyt dużo inwestować w nieswoje, ale ponieważ tu mieszkamy, to staramy się dbać o to tak, żeby się nam przyjemnie i wygodnie
  • Odpowiedz
Uświadomcie mnie jak bardzo byłbym głupi jak uwierzyłbym w to. Potrzebuję tego


@wykopowajulka15: wiadomo, że bardzo - jakby było nowe i WASZE to by dbała przez pierwszy miesiąc a potem habituacja i przyzwyczajenie do nowego by wygrało.

To jest ten sam typ osoby co kupuje nowy telefon, daje Ci go żebyś sobie sprawdził niechętnie mówiąc "ale uważaj, bo to AJFON" a po miesiącu go nosi bez casa z kluczami w 1
  • Odpowiedz
Nie kumam jak można być w takim związku, przecież to męczarnia dla psychiki. Albo jest świetną laską z wyglądu i seks jest również świetny.. albo serio nie kumam xd
  • Odpowiedz
robi wtedy jakieś humorki, jest opryskliwa itd. Przykład: idziemy do restauracji jest radosna, szczęśliwa, ja też. Przypominam że wyrzucamy śmieci po drodze to przez następne 15 minut robi wszystko żeby zepsuć nam humor i pokazuje jak bardzo jest niezadowolona. XD


@wykopowajulka15: Ahahaha, no więc ja tak samo miałem.
Ostatecznie kupiłem mieszkanie i po kilku latach skończyło się tak jak myślisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widząc podobieństwa naszej
  • Odpowiedz