Wpis z mikrobloga

Mój różowy twierdzi, że jak kupię nam mieszkanie to ona będzie miała motywację żeby o nie dbać. Teraz na wynajmowanym potrafi nie wyrzucić śmieci przez tydzień, zostawić naczynia w zlewie na dwa tygodnie, czy pożyczać moje skarpety bo jej się nie chce szukać swoich do pary albo zrobić prania. Uświadomcie mnie jak bardzo byłbym głupi jak uwierzyłbym w to. Potrzebuję tego. #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 151
  • Odpowiedz
@wykopowajulka15 jak nie jesteś brudasem, a po tym wpisie zgaduję że nim nie jesteś, to ciężko będzie ci się żyło z taką kobietą. Been there, done that…dla kogoś dbającego o porządek takie rzeczy są nie do przeskoczenia. Ja bym postawił ostateczne ultimatum i potem ewentualnie skończył związek.
  • Odpowiedz
Do tamtej pory nie wiedziałem, że przysłowiowa "laska" może mieszkać w chlewie jak z obrazka po żulach i bezdomnych. Do tej pory mam obrazki jak na podłodze u niej leżały wymieszane czyste ubrania, brudne ubrania, kukurydza, chipsy, a jeansy leżały na talerzu uwalonym ketchupem.


@wykopowajulka15: z własnego doświadczenia powiem: powinieneś wtedy uciekać. Taki człowiek się nie zmienia. To fleja jest i fleją pozostanie na zawsze. Przemyśl czy na pewno chcesz resztę
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus dbanie w tym przypadku, nie oznacza naprawiania zepsutych elementów, czy też odmalowywania ścian. Jeśli wyrzucenie głupich śmieci i dbanie o porządek to dla ciebie inwestycja bóg wie jakich pokładów energii i hajsu, to może pora już teraz przeprowadzić się do jakiegoś kartonu. Boże, co z tymi babami ? Tylko dej
  • Odpowiedz
jak kupię nam mieszkanie to ona będzie miała motywację żeby o nie dbać.


@wykopowajulka15: uświadom jej, że jak dołoży połowę forsy, to będzie miała motywację do dbania o swoje.
  • Odpowiedz