Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego kobiety kłamią?

Nie potrafię zrozumieć dlaczego kobiety kłamią poprzez makijaż czy ubiór. Lekki makijaż jak najbardziej, ale taki który zmienia wygląd max o 20-30%, a nie że kur.wa podnosi atrakcyjność o połowę czy więcej. Najbardziej irytują mnie te cienie do oczu. To jest chyba ta część makijażu, która najbardziej zmienia wygląd kobiety. Porównajcie sobie kobiety przed i po cieniowaniu oczu - to jest przepaść. Albo paznokcie - kobieta bez zrobionych paznokci, a nawet bez pomalowanych ma zwykłe paluchy jak każdy inny człowiek.
Generalnie to wszystko to jest jawne oszustwo konsumenta. Potem przychodzę do domu, rozpakowuje produkt, a tam rozczarowanie.

Podobnie z ubiorem. Weźmy takie leginsy, a nie daj boże leginsy z wkładką. Przecież to jest skandal. 99% kobiet nie ma takich zgrabnych i długich nóg czy kształtnego tyłka. Wyobraźcie sobie, że faceci ubierają się w ubrania które zmieniają ich sylwetkę? My zakładamy zwykle jeansy lub krótkie spodenki jak w szkole na WF i dla nas to coś normalnego.
Albo szpilki - mnóstwo kobiet po zdjęciu szpilek wygląda po prostu odpychająco (w porównaniu jak miały założone szpilki), a nie daj boże jak kaczka.

Dlaczego mężczyźni mogą ubierać normalne ubrania nie zmieniające ich sylwetki, a kobiety nie? Dlaczego mężczyźni mają twarz WYSIWYG, a kobiety WYSIWSheM?

Podsumowując, mam już dość "ładnych" kobiet. Jak widzę kobietę umalowana bardziej niż delikatnie czy ubraną w ubrania, które wiem że wpływają na zmianę jej rzeczywistej sylwetki to od razu odwracam wzrok. Nie pozwolę sobie aby ktoś mną manipulował i mnie okłamywał. Szukam kobiety która mi się spodoba mając delikatny makijaż oraz nie podnosi swojej atrakcyjności przeznaczonymi do tego ubraniami.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #seks #kobiety #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wszycy kłamią. Kobiety kłamią na temat wyglądu, mężczyżni kłamią na temat swojej zajebistości. To, że zachowujesz normy społeczne np. nie sikasz w miejscach publicznych to też pewnego rodzaju kłamstwo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Nie rozumiem, przecież one robią to dla facetów, bo im się to podoba. Jestem z tych kobiet, które nie robią codziennie makijażu i nie noszą legginsów, tą tzw ???? i faceci nie zwracają na mnie uwagi. Czasem tylko patrzą z obrzydzeniem.
  • Odpowiedz
Najbardziej irytują mnie te cienie do oczu. To jest chyba ta część makijażu, która najbardziej zmienia wygląd kobiety.


@mirko_anonim: ogolnie makijaz trzeba umiec on prawie wcale nie ma sensu a te kredki cienie to gowno absolutne
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Faceci na sterydach też oszukują ;)

Jeśli potrafisz rozpoznać prawdziwie ładną buzię i figurę, widzisz czy kobieta ma domalowaną drugą twarz - to właściwie co ci to przeszkadza?

Wiele patusiarzy poleci na takie wymalowane karyńsko, a delikatną laskę przeoczą.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
  • Odpowiedz