Wpis z mikrobloga

Trzecia randka przede mną z #tinder w tym miesiącu. Jestem ciekawa czym tym razem zaskoczy mnie kolejny potencjalny kandydat na partnera. Może znów będziemy rozmawiać o jego ex? Może się dowiem o tym jakim jest rekinem krypto? XD Dla ciekawskich dodam, że na każdym spotkaniu proponuję, że zapłacę za siebie lub za nas oboje oraz, że spotkania nie kończą się odbyciem stosunku seksualnego XD
  • 89
  • Odpowiedz
@Dietetyq: Według Ciebie istnieją tylko dwa typy ludzi? Ci od chlania i od krypto? Ale Ty jesteś upośledzony xD


@Saddam_Husajn: jeśli Ty tak pomyślałeś na podstawie tego co napisałem, to bardziej martwił bym się o Twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem niż o moje upośledzenie ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
mialem koleżanki co zapraszały mnie na "herbatki" i maja teraz normalnie chłopaków.


@GoferekSzczescia: i myslisz, że ci faceci wiedzą, że ich partnerki jeszcze nie tak dawno prowadziły "herbaciarnię"?
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: Możesz rozwinąć? Cały dzień pracuję z domu i to tez jest normalne życie. Chciałabym się dowiedzieć, czy z jakichś innych aplikacji się korzysta czy co?
  • Odpowiedz
@Meeeh: Ja Ci juz napisalem. Jezdzij na eventy. Jak sie interesujesz ksiazka: np. spotkania utorskie, muzyka: koncerty, etc...
Dlatego ze tam wybierasz wsrod ludzi ktorzy gdzies "ruszaja tylek" lub cos robia.
To dobry poczatek. Bo odsiewa mnostwo patologii.
  • Odpowiedz
@SereneCipher: No to ja z drugiej strony tez słuchałem o ex, o tym jak je zdradziły ich bad boye, nigdy nie powiedzieli ze są ładne i nigdy nie dostały od nich kwiatów xd
Pierwszy pytanie od kobiety z Tindera po 25 roku zycia, "Jesteś romantykiem?" xD Oczywiście po pytaniu o wzrost, i pozniej pseudo zarcie "haha to bede mogla ubrac szpilki" xDDD

Typ się interesuje giełda i krypto, to o tym
  • Odpowiedz
Możesz rozwinąć? Cały dzień pracuję z domu i to tez jest normalne życie. Chciałabym się dowiedzieć, czy z jakichś innych aplikacji się korzysta czy co?


@Meeeh: Ja też pracuję z domu ale jednak mam też kontakt z ludźmi face to face i właśnie tak nawiązuję znajomości. Spotykając kogoś twarzą w twarz właśnie, rozmawiacie, jest jakaś mimika, mowa ciała, intonacja, tembr głosu, czasem zapach, jesteś w stanie określić czyjś styl, czy ma
  • Odpowiedz
Pierwszy pytanie od kobiety z Tindera po 25 roku zycia, "Jesteś romantykiem?"


@unlucky_: Przecież te zajechane tinderówki nie wiedzą nawet co to znaczy:) Zresztą, nikt ich nie bierze na poważnie.
  • Odpowiedz