Wpis z mikrobloga

#banki Jaki bank polecacie dla 16 latka? Mam w mBanku ale od października-sprawy dwumilionowej coraz bardziej zastanawiam się nad przejściem gdzie indziej i chciałbym to zrobić. Zastanawiałem się nad #pekao z żubrem ponieważ tam sa moi rodzice i mogliby mi takie konto otworzyć zdalnie, ale wolę posłuchać opinii, a może jest coś lepszego?( ͡° ͜ʖ ͡°) #pko #pekao #ing #alior #millennium #kontobankowe
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@glowaWDZ: wiem,ale nie jestem pełnoletni i żeby założyć konto gdzie kolwiek to musze iść z rodzicem bo on musi wyrazić zgodę. Więc niestety odpada.
  • Odpowiedz
@flxmm: Żubr jest OK. Ja zwiedziłem chyba wszystkie banki w Polsce i jestem zdanie, że obecnie do codziennego używania (z ogólnych powodów) nadaje się tylko ING i Pekao. Reszta albo ma beznadziejną ofertę, albo jakieś podstawowe braki, albo kiepskie apki/strony, itp.
  • Odpowiedz
@PoProstuOn: ta aktualizacja nie zmieniła nic w sposobie korzystania z banku, jest jedynie zmianą wizualną. ING jest moim głównym bankiem, też trochę ponarzekałem na zmiany i już mi przeszło ;) Kwestia przyzwyczajenia.
  • Odpowiedz
@flxmm: Zakładaj obojetnie gdzie.
Ja mam mbank, millenium, pekao.
Najbardziej chwale millenium bo nigdy żanych akcji nie było, problemów zero a i z kartą zawsze mam pewnosc ze wszystko zagra.
Pekao troche sie ogarneło ale dopiero ostatnio. Mam tam kredyt wiec musialem miec też konto i przez jakies 8 lat, korzystanie z ich usług pozakredytowych to bylpo szorowanie gołą dupą po szkle. Karta niedziałała co chwile, zbliżeniowe umierały, na pin nei
  • Odpowiedz
  • 0
@Bigbluee: Z #pekao żuberkiem byłby tylko 1 minus, mogłbym robić przelewy na max 200 zł /dz. // 1000zł / msc (w tym BLIK), ale za to na karcie moge mieć swój limit i kupować rzeczy online apple pay i bierze z limitu "Kartowego". Zastanawialem się też nad PKO #pkobp ale tym drugim z "skarbonką", karta 5zł//msc ale łatwo ominąć to płacąc 2 razy w miesiącu na dowolną kwotę. Już sam niewiem.
  • Odpowiedz