Wpis z mikrobloga

Cisnę bekę z symetrystów, którzy co jakiś czas pojawiają się na tagach i pieprzą: 'hehe, nie mogę z was łykopki, walicie konia do tuska. Jeszcze zobaczycie, on was wyrucha razem z hołownią. Co się z tym wykopem stało, gardzę wami... '

Czytając takie komentarze od razu wiem, że pisze to sfrustrowany konfederata, który zdjęcie Sławka ma na tapecie w telefonie a zdjęcie Bosaka w portfelu.

Konfederata z gwoździem w mózgu, który nie widzi tego, że gdyby konfa miała trochę lepszy wynik w wyborach to mielibyśmy dzisiaj trzecią kadencję pisu, łącznie z konfą w koalicji.

Konfederata, który nie widzi, że miliony ludzi głosowało na mniejsze zło jakim jest obecna koalicja rządząca bo nikogo innego nie ma. I te miliony ludzi zdaje sobie sprawę, że kolorowo nie jest ale przynajmniej uniknęlimy scenariusza węgierskiego a w dłuższej perspektywie białoruskiego.

Fur deutschland

#bekazpisu #bekazkonfederacji #sejm #polityka
  • 69
te miliony ludzi zdaje sobie sprawę, że kolorowo nie jest


@robert_blaszczykowski: Ty ale na wykopie nie jest narracja "kolorow nie jest" ale dobrze, że pis jest #!$%@? tylko wykopkowe bezmózgi wrzucają rano w weekend zdjęcie tuska z podpisem plusujcie gigachada a inne wykopkowe bezmózgi dają dosłownie tysiące plusów pod takim gównem i bałwochwalczym trzepaniem do donalda.

Z tym idzie się idzie porzygać - nei ma szans np. powiedzieć, że nie lubię
@robert_blaszczykowski: To nie symetryści. Cały czas mylicie symetrystów z trollami pisowskimi/konfederacji którzy mają siać zamęt.
Prawdziwy symetrysta całkowicie się zgadza z przywracaną praworządnością, ale jednocześnie jest w stanie skrytykować obecna koalicję za np. kredyt 0% czy wypunktować za hipokryzję związaną ze sprawami religijnymi.
Proszę nie mylić pojęć i nie obrażać prawdziwych symetrystów wrzucając ich do tego samego koszyka co ludzie z gwoździem w mózgu.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Emes91: mówisz, maile Dworczyka to fejk? Kurczaki, wydawało mi się że obecnie są wykorzystywane podczas komisji. Pewnie taśmy Banaś to też manipulacja, bo wcale nie został tam (znaczy do konfederacji) wciśnięty żeby blokować narodowców przed koalicją z PiS. Biedna ta konfederacja, wszyscy manipulują na jej temat ile wlezie. Nawet sami konfederaci to robią ¯\(ツ)/¯
@LifeReboot: daj się nacieszyć odsunięciem pisu i zapowiadanymi rozliczeniami. Co będzie to będzie. Nie wierzę w Morawieckiego i reszty za kratami ale jak na razie rząd robi w tym kierunku całkiem sporo.

Hype jest zawsze ze wszystkim, emocje opadną i zacznie się przypieprzanie do Tuska i ekipy.
Zobaczymy jakie będą rządy za parę miesięcy i będziemy rozliczać. Ja np w ogóle nie jestem za tym aby wprowadzać 100 obietnic na 100
@robert_blaszczykowski: Bo narodki I foliary od Brauna płaczą że PO-PSL jest mniej populistyczna, bardziej liberalna i bardziej ugodowa. Może i nie idealna ale PO-TD ma do zaoferowania większą stabilność i lepszy kontakt z obywatelem choć PO w dawnych latach miało problemy z komunikacją i wprowadzali zbyt liberalne pomysły (2zł waloryzacji, podwyższenie wieku emerytalnego i inne takie). PO jednak jak już kradło to w białych rękawiczkach, nie tak ordynarnie na chama i
@Jasak: Nie no, to co opisałeś to nie symetrysta a w sumie normalny trzeźwy politycznie obywatel, dobra definicja symetryzmu z wiki:

"Symetryści czerpią samozadowolenie z samego faktu dokonywania symetrii, który w ich własnej ocenie sytuować ma symetrystów ponad bieżącym sporem politycznym, w roli salomonowego quasi-arbitra, generując tym samym poczucie estetycznego dystansu i moralnej wyższości."

To jest dosłownie porównywanie PiS Po Jedno Zło, czuję się lepiej od innych zobaczcie jaki mądry jestem
@makaronzjajkiem Sam właśnie wrzuciłeś mejla, z którego wynika, że ponad połowa partii (korwiniści + "część frakcji narodowej") jest za tym, by atakować PiS, a ty twierdzisz, że to dowód na planowaną koalicję xD. Tak jak mówiłem - nierozgarnięci intelektualnie to kupują.

To jest "dowód" tak samo jak ta babka z PO, która publicznie powiedziała, że prędzej będą dogadywać się z PiSem niż z Konfederacją (obdarzając przy tym posła PiS ciepłym uśmiechem) jest