Wpis z mikrobloga

@vanmorrison666 mam tak samo, z tym że na samym początku z jakiejś randomowej paczki wypadł mi… Cech. Ogólnie to jest to loteria na bardzo niskim procencie, a jak popatrzysz na wątki na reddicie, to ludzie piszą, że są codziennie praktycznie obniża szanse na toty w paczce, co można sprawdzić bo w grze wyświetlają się szanse na kartę przy paczce
  • Odpowiedz
  • 0
@koters Smith to akurat bardzo fajny traf, sam wcześniej grałem jej specjalną kartą 89 i na R1 chodziła elegancko. Z tymi playstylami to już wogóle. Bardziej bym się z niej cieszył niż z Haalanda xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Tratak właśnie playstyle jest dramat, zero do strzałów. Wali proste strzały, łatwe do obronienia, nic nie pocudujesz więc napastnik z niej mizerny. Na PS mogłaby trochę bardziej się przydać ale tam mam Garrinche a to moja miłość tej edycji.
Co do N jeszcze, nie potrafi się ustawiać albo to ja nie umiem jej wyczuć. Mam Eusebio 91 trafionego z jednej z pierwszych rozbudow o ikonę i na pamięć wiem gdzie gość będzie,
  • Odpowiedz
  • 0
@koters Smith na N to jednak średnio może się sprawować, ale jako lewy ŚN to grało mi się ją naprawdę dobrze.

Fanem playstylów do strzałów nie jestem zbyt wielkim, ale to może wynikać z tego, że mam nabite z 700 meczy na Joao Pedro rttk xd

Playstyle do finezji jest nadal dobry, do mocnych strzałów po nerfie stał się bezużyteczny (wcześniej strzelałem tym ps+ gole Rashfordem aż miło, teraz mam Matthausa na
  • Odpowiedz