Wpis z mikrobloga

Takiego #!$%@? to downo nie czytałem

https://glos.pl/budzet-nauczyciela-ile-wydajemy

A innie nie dojeżdżają, nie ubierają się?

Najlepsze kwiatki:

Ubrania i akcesoria. Nauczyciele muszą dbać o profesjonalny wygląd, co wiąże się z wydatkami na odpowiednią garderobę. Szacuje się, że koszt ubrań i akcesoriów to około 150 zł miesięcznie.

Transport i dojazdy. W zależności od lokalizacji szkoły i miejsca zamieszkania, nauczyciele mogą wydawać na transport publiczny lub paliwo do własnego samochodu od 200 zł do 500 zł miesięcznie.


#nauczyciele #bekazpisu
  • 7
Ubrania i akcesoria. Nauczyciele muszą dbać o profesjonalny wygląd, co wiąże się z wydatkami na odpowiednią garderobę. Szacuje się, że koszt ubrań i akcesoriów to około 150 zł miesięcznie.


@igor0906: ta o odpowiedni wyglad. Jak się Solejukowa ubrała w weracze i Diory to ja inne nauczycielki prawie zjadły. Fakt to akurat z serialu ranczo jednaknpodejscie ludzkie jest bardzo podobne jak te przedstawione w serialu.
@igor0906: tylko, że nauczyciele z wiosek mają specjalny dodatek w pensji, tzw. wiejski- czyli dojazdowy- nie ważne, że mieszkają w tej samej miejscowości w której pracują.
Budżetówka jak co roku płacze o podwyżki, a jak strajkuje to pokazują tylko podstawę pensji zamiast pit czy chociaż całą pensję ze wszystkimi dodatkami i socjalem.
Ubrania i akcesoria. Nauczyciele muszą dbać o profesjonalny wygląd, co wiąże się z wydatkami na odpowiednią garderobę. Szacuje się, że koszt ubrań i akcesoriów to około 150 zł miesięcznie.


@igor0906: A no też to zauważyłem. Nauczycielki zawsze muszą wyglądać elegancko, jakieś obcasy, spódnice, białe bluzki i od święta ubiorą sobie jakieś ponczo dla odmiany a nauczyciele? W większości ma buty CCC, dżinsy i marynarkę albo nawet zwykła bomberka na zamek, koszulę