Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
WItajcie ostatnio coraz głośniej o #ele03h8 i o #genzie Chce się dowiedzieć jakim sposobem Bartosz Kubicki nabija sobie takie rankingi wchodze na Tablice do rakningu najlepszych a tam ELE03H8, nawet nie wiedziałem kto to ale podejrzewam, że to właśnie on bo styl pisania komentarzy identyczny jak u niego. Jakim sposobem na youtube ich filmiki trafiają na główną i do tego zbijają miliony wyświetleń?? Jakim sposobem. Pisze akurat o ELE03H8 bo wczoraj jak byłem u cioci oglądałem 4Funtv o 20:00 i jest taki program Hity na CZACIE i można pisać tam po przez sms lub stronę i non stop leciały pozdrowienia dla ELE03H8 nawet z niemiec o właścicielu auta i milionami pozdrowień o rzekomych ,,Fanów i fanek" nie wspomnę.

Jak oni zdobywają popularność jakim sposobem jakieś marne polo z łęczycy albo jakieś kurła genzie i inne glonojady dostają się na tak wysokie miejsca nawet w rankingach w grze typu trivador ktoś z nickiem Pozdro Bartka Kubickiego ma pierwsze miejsce, wchodze na portal dla boomerów np twitter i masa komentarzy o ELE03H8, jak zdobywa się taką sławe jakieś porady?

#pytaniedoeksperta #kiciochpyta #jaktosierobi #slawa #popularnosc #leczyca #kielce #bartoszkubicki #youtube #famemma #mirekpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
WItajcie ostatnio coraz głośniej o #ele03h8 i...

źródło: 6b27a551d28fe

Pobierz
  • 9
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): To auto to pirat z okolic łęczycy kupuje sobie like na tablica-rejstracyjna.pl lub po prostu sam nabija bo się na tym zna, rozsławiony wszędzie gdzie się da. Oskarek przerobił sobie polo 1.2 fun na v8 i szarżuje bo myśli że jak ma pieniążki to mu wolno wszystko!