Wpis z mikrobloga

@NiebieskiMiszmasz: zabiegi upiększające to nie tylko botoks i tatuowane brwi ale także depilacja, kąpiele w emulsjach, peelingi czy olejowanie włosów. Opcjonalnie paznokcie i sztuczne rzęsy. Natomiast pompowanie ust to dla mnie przerost formy nad treścią xd
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus Ciekawi minie jedno,bo nie rozumiem od kiedy”bycie zadbana”oznacza jakieś zabiegi i inne rzeczy które wymieniasz.Według mnie bycie zadbaną to po prostu bycie czystą,nie ulaną foką z minimalnym gustem jeśli chodzi o ubranie się i uczesanie.Kogokolwiek nie zapytam ze znajomych to tak naprawdę zrobione usta,sztuczne pazury,rzęsy i inne rzeczy faceci maja w dupie a często się tego brzydzą.Jak pytam dlaczego tego nie powiedzą swoim kobietą to zawsze słyszę to samo.”nie chce robić
  • Odpowiedz
@pav40: no dla mnie zadbana to przede wszystkim zdrowa, w tym skóra również (a jedzenie pełne konserwantów czy zanieczyszczone powietrze negatywnie odbija się na kondycji skóry i włosów) ale i szczęśliwa, bez próchnicy, pachnąca. Jak któraś lubi dodatkowe kolory to makijaż i paznokcie też ujdą ale operacje plastyczne z wyjątkiem ciężkich deformacji do zadbania nie należy (depilacja również po podrażnia skórę).
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua z mojego punktu widzenia to mniej wysiłku to godzina kardio.Godzina biegania to „stracona”tylko godzina a godzina u kosmetyczki to stracona godzina plus praca na opłacenie kosmetyczki co często przewyższa godzinowa stawkę klientki kilkukrotnie.Efekty ćwiczeń wychodzą z czasem coraz lepsze a efekty u kosmetyczki z czasem(i to szybko)znikają.
  • Odpowiedz