Wpis z mikrobloga

@Quis: jak nie kupisz to się nie przekonasz bo skąd mamy wiedzieć jak używasz telefonu. Jak lubisz instalować motywy czy robić roota to nie bierz. Jak lubisz gdy telefon działa bez zbędnego kombinowania to bierz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Quis: ja kiedyś miałem ajfona 5s chyba i pamiętam, że bardzo ładne zdjęcia robił a reszta to mnie nie interesowała nawet
z fartem
  • Odpowiedz
@Quis: ogólnie to zależy

Tato próbował z Androida przejść na iOS i kupił 15 pro max, zgadnij kto dwa dni po zakupie stał się nowym posiadaczem tego telefonu


Kilka dni temu odebrał s24 ultra i jest zadowolony
Z kolei ja mam już drugiego iPhone’a i jak by tato chciał się zamienić 1 do 1 to bym się nie zamienił.

Jak polubisz iOS to będziesz zadowolony ale przesiadka i pierwsze dni mogą
  • Odpowiedz
  • 3
@Quis cóż ja kiedyś kupiłam iPhone mając tylko Androidy i w ciągu tygodnia sprzedałam go ( ͡º ͜ʖ͡º)szybko nabywajac model Ultra od Samsunga
  • Odpowiedz
@Quis: kilka lat temu kumpel kupił nowego iPhona, po 2 miesiącach kupiłem od ni go bo nie dał rady przestawić się z Androida, ja tego iPhona miałem tydzień i stwierdziłem że bez szans. Sprzedałem go kumplowi, ten używał kilka dni i stwierdził, że jednak woli androida i dał go swojej lasce, ona zachwycona i od tamtej pory tylko iPhone. Moim zdaniem trzeba lubić ten system, ja jestem nauczony androida i mam
  • Odpowiedz
@Quis: nie przesiadaj się. po wielu latach androida kupiłem 14 pro i został szybko zdegradowany do telefonu samochodowego (carplay)

ma rzeczy, które robi dużo lepiej niż android, ale niestety dużo dużo rzeczy (np dialer) robi dużo gorzej
  • Odpowiedz
@Quis: kup sobie starszego taniego iphona aby poznać system.
Ja bez tego wiem że iphone jest nie dla mnie, bo nie można tym telefonem robić rzeczy które można robić na androidzie i klasycznych telefonach, nie wyślesz zdjęć, nie podłączysz do kompa, nie wyślesz nic bluetoothem, płatności telefonem wymagają klikania i działań itd itd.
Ios to system dla emerytów którzy nie ogarniają i przesiadają się ze stacjonarnego, a nie dla ludzi którzy
  • Odpowiedz
@eNse: ja tym miesiącu już 3 razy ;)
zajmuje to najmniej czasu jak chcesz szybko przesłać jedno zdjęcie.

Podłączanie kablem wiadomo że odpada, znajdź kabel, podłącz, poczekaj aż system łaskawie załaduje, szukaj w plikach gdzie nie znasz układu. i musisz czytać wszystko.. no z 5-7 minut spokojnie
Przez Wifi do serwera.. też dłużej, bo musisz się zalogować na aplikacji potem klepać w kompie i szukać zdjęcia wśród plików
BT, 3 kliknięcia
  • Odpowiedz
@Quis bez sensu wymiana, będziesz miał tylko inny rozmiar ekranu, a sporo rzeczy w Samsungu lepszych jest. Gdybys miał S22 to miało by jakiś tak sens ale S23U w życiu. Poczekaj jak już na iPhone 16 pro. Będzie miał 6,3 cala ekran przy takich samych rozmiarach
  • Odpowiedz
@eNse: Tak, ci co nie mają iphonów a mają kaprys i potrzebę. Coś obcego ajfoniarstwu. Mieć możliwość i korzystać z niej jak się chce.
  • Odpowiedz