Wpis z mikrobloga

nie wyślesz zdjęć, nie podłączysz do kompa, nie wyślesz nic bluetoothem, płatności telefonem wymagają klikania i działań itd itd.


@r5678: 1. WhatsApp, iMessage - na obu nie tracisz na jakości. Poza tym kto wysyła coś przez BT jeszcze?
2. I po co chcesz do komputera podłączyć? Nie znam osoby która to robi z jakimkolwiek systemem, czy Android, czy iOS
3. Znowu bluetooth?
4. Wymagają klikania i działań? Dwukrotne wciśnięcie przycisku blokady,
  • Odpowiedz
@Quis: Skoro Cię kusi to sobie kup. To tylko telefon, nie zmieni Ci to reszty Twojego życia.
Najwyżej sprzedasz za jakiś czas, bo sprzęt Apple aż tak na wartości nie traci. Moi rodzice przeszli niedawno z Androida na iOS i nie odczuli tego zbytnio. Podoba im się wszystko, bo płynnie działa, wydaje im się bardzo logiczne ogarnięte. Ja na iOS siedzę od bardzo dawna, bo nie ma cyrków z tym systemem.
  • Odpowiedz
@Quis: ostatnio kupiłem ip15pro i szczerze to jest zajebisty, ale żona ma s23 i jest równie zajebisty, a kosztował 2 klocki mniej (teraz pewnie jeszcze większa różnica). Też byłem w tym miejscu i kusiło (+ mam mbp), kupiłem i jestem zadowolony, ale z s23 też bym był zadowolony.
Edit: ludzie w sumie mają rację, że jak nie kupisz to się nie przekonasz i będziesz dalej wzdychał do IP, a może on
  • Odpowiedz
10 lat z androidem, 2 lata z iPhone i nie wytrzymałem - wróciłem wraz z S22 Ultra. Później S23 Ultra (ogromna różnica na plus względem S22U. Teraz mam S24U, ale ta zmiana nie miała sensu - różnica to tak naprawdę ekran :)

Masz najlepszy telefon z Androidem na rynku, jeśli nie będą denerwowały Cię ograniczenia iOS to próbuj. Mi nie przypasowało.
  • Odpowiedz
@Quis: ja kupiłem iphona bo chciałem wersje mini. Przeskoczyłem z jakiegoś xiajomi i nigdy więcej androida. Ale ja używam telefonu tylko do komunikatorów, maili, słuchania muzyki/audiobooków i przeglądania wypoka na kiblu to taki maluszek mi wystarcza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz