Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć.

Hobbistycznie zajmuje się rękodziełem i w ostatnim czasie zdecydowałam, iż chciałabym mój proces twórczy, pomysły nagrywać i co za tym idzie - wrzucić na YT.
Niestety ale dość mocno się waham czy jest to dobry pomysł. Tak wiem, niszowa kategoria jednak chciałabym się dzielić z innymi swoją twórczością jak i bardzo mnie cieszy jeśli to co robię się komuś podoba.
Co sądzicie? Czy #rozowepaski mają szanse na jakąś minimalną publiczność? :)
Tematyką kanału było by ozdabianie przedmiotów w klimatach fantasy, tworzenie dioram, rzeczy z gier.. No generalnie co się nawinie z moich pomysłów. :)
Na pewno na początku nie chciałabym się pokazywać - nie jestem taka odważna.
Co sądzicie? Warto marnować czas na ogarnianie tematu? :P
Dodatkowo, może znajduje się tu ktoś, kto ogarnia yt, filmiki, sprzęt itp i mógłby dać radę jak coś takiego prowadzić albo zna kanał, z którego mogłabym podpatrzeć?

Każda opinia, rada na wagę złota.

Dziękuje z góry! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#yt #youtube #tworczoscwlasna #hobby #rekodzielo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Narmel
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Spróbować?

  • Tak 77.3% (17)
  • Nie 22.7% (5)

Oddanych głosów: 22

  • 5
@mirko_anonim: Po prostu spróbuj, na początek wystarczy smartfon na statywie, a montaż i zamieszczenie filmu na YT to nie jest jakieś rocket science. Córka miała nawet podstawy na informatyce w 7 klasie podstawówki (przyciąć film, usunąć pierwotną ścieżkę dźwiękową, a dodać muzykę).
Tu masz przykład kanału z rękodziełem bez pokazywania twarzy, a nawet bez gadania:
https://www.youtube.com/@sewingtimes
Jak zaczynałam to oglądać parę lat temu, babka miała może z kilkaset subów, teraz ma
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): #nieruchomosci #mieszkania #spadek

Dupsko mi pęka z zazdrości i smutku, że nie dostałem i nie dostanę nigdy żadnego spadku. Nic, null, nerver, zero, od nikogo.
Raz, że rodzina mała, dwa że niezbyt bogata, trzy że niezbyt rozgarnięta. To, co mogłem dostać to już dostałem (bezwartościowa działka, której nikt za darmo nie chce, bo to tylko zmartwienie w postaci podatku) i więcej nie będzie .
Rodzice, skłóceni ze sobą,