Wpis z mikrobloga

Chce podłączyć laptopa do telewizora (trochę stary toshiba) żeby móc odpalić film na laptopie i oglądać na tv. Problem w tym, że laptop nie widzi telewizora. Podłączam przez HDMI, zmieniam źródło sygnału na HDMI i nic, tzn leci 3 minutowy licznik jakby do wyłączenia się tv. Siedziałem nad tym 2 godziny i w pewnym momencie załapał obraz, ale nie mam pojęcia jak. Jak już odłączyłem to przywrócić się tego nie dało.
Nie wiem jaki to model telewizora, ale mam 2 telewizory identyczne i na obu jest to samo. Sprawdzane też było na 2 laptopach z dwoma różnymi kablami.
Czy ja coś robie źle czy moze te stare TV mają z tym po prostu problemy? bo to na pewno nie wina akurat też sztuki, kabla czy laptopa bo mam po 2 każdej z tych rzeczy.
#komputery #telewizory #monitory #pcmasterrace #elektronika
  • 6
  • 0
@inrain88: Próbowane z inny lapkiem
@lunaexoriens Domyślnie powinno śmigać bez zmieniania czegokolwiek, zresztą na moment obraz się pojawił. Ale odłączyłem wszystko bo chciałem powtórzyć proces ale już nie wychodziło.
@prawilnik Ma kilka. Ustawiłem dobre + próbowałem zmieniać na inne. Bez efektu.

Koniec końców znalazłem opcje Wireless display i da się przesłać obraz bezprzewodowo. Zadziałało od razu i bez kabla.
Pytanie tylko czy z obrazem będzie wszystko ok skoro to jest bezprzewodowo,