Wpis z mikrobloga

boty i sprzedajesz za realna kasę to co zarobisz. a ile można zarobić to sky is the limit. kwestia ile botów jesteś w stanie odpalić równolegle na sprzęcie który masz.

na graniu samemu jak niewolnik to trudno zarabiać aby to sens miało, zwyczajnie to co robisz chińczyk mający 50 botów zrobi lepiej i taniej. albo ktoś z kraju 3 świata dla kogo 1$ to dużo jak chodzi o farmienie manualne.

oczywiście banowany
gier na których idzie zarobić jak na etacie


@Daniell236: no nie powiem, kekłem srogo.
Są ludzie, którzy żyją ze streamingu i traktują go jako pracę, ale nie jest to łatwe ani chyba zbyt przyjemne.
Trzeba mieć gadane, obycie, jako-tako prezencję i wbić się w niszę.
Bardzo popularne gry odpadają, bo się nie przebijesz.
Zakładam, że jesteś Polakiem a to oznacza że ryj masz polski i angielski też masz polski - to
@Daniell236: spóźniłeś się o jakieś 30 lat, a nawet wtedy było to mocno nierealne. Teraz wszystko ogarniają boty.

Można co prawda np być na szczycie gildii w tibii, gdzie wymuszasz na innych graczach haracz i sprzedajesz to za real, ale to musisz mieć ze 20 ogarniętych ziomów, którzy zainwestują tysiące godzin, a także mieć mózg zdolny wypracować schemat kontroli organizacji złożonej z realnych ludzi, nie tyle grasz, co jesteś szefem grupy
@Daniell236: Wy to macie złe podejście ludzie w Tibi idzie zarobić od 1500-2800 o trzeba mieć duży lvl. Metina jak z ludźmi policzyłem to na luzie idzie 5-6 tys ale trzeba inwestować sporo. Serio tak ciężko jest pobawić się kalkulatorem i policzyć minimum na jakimś lepszym spocie xd
@Daniell236: w każdej grze można jak jesteś bardzo dobry w tym co robisz. ale bycie bardzo dobrym to nie tylko kwestia czasu
w path of exile bez levelowwnia jak w tibii gdzie dostaniesz bana i czas poszedł psu w dupe grubi zawodnicy potrafią 20-30 divine orbów w godzinę wyfarmić grając manualnie.

po ile można sprzedać 1 divine orb to możesz sam sprawdzić (na zagranicznych stronach bo interesuje CIę sprzedaż dla bogatego
@Daniell236 dobra, to inwestujesz 4k zł w kompa ode mnie i ja ci tu liczę stopę zwrotu:

1500x100x900 i jesteś zarobiony! Możesz zarabiać i w tibii i w metinie dowolnie.
w Tibi idzie zarobić od 1500-2800 o trzeba mieć duży lvl


@Daniell236: ale weź pod uwagę 3 dodatkowe czynniki

- ten duży lvl trzeba mieć, to powiedzmy 6 miesięcy pracy "za darmo"
- ten duży lvl może w każdej chwili spaść z banem i tracisz wszystko
- musisz dodatkowo poświęcić czas na znalezienie klienta, na przeprowadzanie transakcji
- na światach pvp musisz się liczyć z tym, że będziesz miał hunted po