Wpis z mikrobloga

Feminizm kończy się, gdy trzeba samej zadbać o swoje bezpieczeństwo. Wtedy jest: "gdzie ci mężczyźni, halo!"
Feministki nienawidzą mężczyzn, a jednocześnie oczekują od nich, że ci będą ryzykować zebranie kosy lub grupowego wpi*rdolu od jakichś gangusów, stając w obronie owej Niewiasty.

Zatem porada: dbaj o swoje bezpieczeństwo i nie ryzykuj zdrowia i życia dla obcej osoby, która gardzi tobą z powodu twojej płci.

#bekazlewactwa #feminizm #logikarozowychpaskow #p0lka #pieklomezczyzn
sildenafil - Feminizm kończy się, gdy trzeba samej zadbać o swoje bezpieczeństwo. Wte...

źródło: femincore

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 121
@Lukardio: bo są spermiarzami, którzy wyznają prymitywną zasadę: im mniej mężczyzn, tym większa szansa na zaruchanie. Stąd też pałają nienawiścią do innych mężczyzn, którzy potencjalnie obniżają ich szansę na zdobycie partnerki.
  • Odpowiedz
Zatem porada:


@sildenafil: Dbaj o siebie, zamiast wyładowywac frustracje za każdym razem, gdy kobiety coś dla siebie robią. Ty kiedykolwiek zawalczyłeś o coś konstruktywnego w swoim życiu?
  • Odpowiedz
  • 107
@wstanczyk: ale tutaj to "coś" to apelowanie do mężczyzn, aby byli darmowymi ochroniarzami dla kobiet. Dlaczego feministki tylko wtedy potrzebują mężczyzn, a w pozostałych sytuacjach ich nienawidzą?
  • Odpowiedz
@sildenafil: raczej ciebie nienawidzą
Dla mnie są z reguły miłe i potulne z jednego prostego powodu
Mam dobre geny i traktują mnie jako potencjalnego reproduktora
Nie projektuj swoich doświadczeń nieatrakcyjnego faceta na wszystkich mężczyzn
  • Odpowiedz
  • 3
@RudyZibi: jedno nie wyklucza drugiego. Niektórzy mężczyzni też traktują kobiety jak inkubatory i są dla nich mili aby je pozyskać co nie zmienia faktu, że nimi gardzą.
  • Odpowiedz
Dlaczego feministki tylko wtedy potrzebują mężczyzn, a w pozostałych sytuacjach ich nienawidzą?


@sildenafil: Dlaczego wyciągasz wnioski o tym, co feministki jako grupa myślą, na podstawie wpisu jakiegoś randoma na twitterze? Ktoś mógłby wyciągać twoje wpisy, jako przykład jacy sa meżczyźni i też nie byłoby to prawdziwe.
  • Odpowiedz
@sildenafil: HALO RATUNKU INTERNET MI ZAPEWNIA LAJKI ZA POKAZYWANIE TZIPY ALE GDZIE JEST INTERNET KIEDY GWALCO MNIE JAKIES RANDOMOWE PSYCHOPATY GDZIE NIE MA INTERNETU

p0lecam zostanie p0lce w zlotej klatce tam gdzie jest bezpieczna, niech pokazuje tzipe z bezpiecznej odleglosci
  • Odpowiedz
@sildenafil: na szkoleniach dla strażaków, ratowników w woju albo gopr zawsze powtarza się że trzeba najpierw zadbać o swoje bezpieczeństwo a potem przystąpić do ratowania jakiejś osoby (żeby nie było dwóch poszkodowanych do ratowania) i tej logiki bym się trzymał. Nie dam sobie wybić zębów w imię bronienia jakiejś dupy, która mi nawet nie podziękuje nie wspominając o oblodzeniu. Zresztą wybity ząb za loda to i tak za wysoka cena.
  • Odpowiedz
Zatem porada: dbaj o swoje bezpieczeństwo i nie ryzykuj zdrowia i życia dla obcej osoby, która gardzi tobą z powodu twojej płci.


@sildenafil: ale ja nie chodzę po klubach.
  • Odpowiedz
@sildenafil: Do klubów chodzą patusy. Byłem tam ze 3 razy w życiu i za każdym razem była jakaś krzywa akcja z kimś, darcie mordy, #!$%@? itp itd. ¯\(ツ)/¯ Nie wiem może dla kobiet jest inaczej ale z mojej perspektywy tak wygląda przebywanie w klubie.
  • Odpowiedz
@sildenafil

@Lukardio: bo są spermiarzami, którzy wyznają prymitywną zasadę: im mniej mężczyzn, tym większa szansa na zaruchanie. Stąd też pałają nienawiścią do innych mężczyzn, którzy potencjalnie obniżają ich szansę na zdobycie partnerki.


Wiem, ze masz problem z „zaruchaniem” i moze myslisz o tym calymi dniami ale chlop zdrowy psychocznie mysli inaczej. Seks jest wazny ale nikt normalny nie stawia go na pierwszym miejscu.
No chyba ze jestes w wieku dojrzewania.
Mamy
  • Odpowiedz
  • 4
@goodlife1:

Wystarczy zawolac ochroniarza

W treści wpisu jest wyraźnie, że mamy "#!$%@?ć" typów, a nie wołać ochroniarza.

Wedlug Ciebie kobiety nienawidza mezczyzn, a mezczyzni walcza wszystkimi mozliwymi sposobami o cipe

Przecież nie wszyscy. Według mnie to feministki nienawidzą mężczyzn, a o cipe walczą spermiarze, w efekcie oni też nienawidzą (innych) mężczyzn.
  • Odpowiedz
ktore w klubach sa narazone na gwalt.

@goodlife1: A która normalna dziewczyna chodzi sama do klubu żeby nie miał kto pilnować drinka może jednak po to by dać się zgwałcić? Może o to chodzi? Ciekawe że uważasz iż ktoś ma kłopoty z seksem bo piętnuje puszczalstwo? Głodny głodnemu wytknie A jak niegłodny to aseksualizm i niemęski facet zawsze można wytknąć

Wylewa sie z ciebie frustracja, a w bani zaklamana wizja swiata
  • Odpowiedz
bezpieczeństwo

Co ciekawe jest to główna rola męża, zapewnić bezpieczeństwo na każdym poziomie dla swojej żony i potomstwa. Ale sprane mózgi nie mogą się z tym pogodzić.
  • Odpowiedz