Wpis z mikrobloga

Kiedyś sam zbierałem do puszki jako dzieciak ostatnie kilka lat miałem to w dupie jak się to odbywa i na co zbierają, nie interesowało mnie to. W tym roku młody trafił mi do szpitala na noworodkowy w ciężkim stanie i spędził tam prawie dwa tygodnie. Muszę powiedzieć że gdyby nie sprzęt WOŚP to tam by było tyle co kot napłakał a na pewno w mniejszej ilości i nie dla każdego, oprócz medycznego sprzętu to zbawieniem się okazał czerwony fotel, dwie nocy na standardowej leżance wystarczyły by cholernie docenić ten fotel.
#wosp #gownowpis
  • 3
@Arean9 mój dziadek kiedyś spędził 3 tyg na geriatrii i praktycznie wszystkie sprzęty były oklejone czerwonymi serduszkami. Jak to jest możliwe że płacąc tyle kasy na służbę zdrowia szpitale korzystają ze sprzętów z prywatnych zbiórek, w co są inwestowane pieniądze z podatków wszystkich Polaków??
@Alzena: nie wiem jak w Twoim przypadku, ale żona kolegi jest radiologiem. Opowiadała że jak przysłali jakis aparat od WOŚP, to razem z nim #!$%@? serduszkami wszystko co sie tylko dało włącznie z łóżkami, mimo że grosza na to nie dołożyli