Wpis z mikrobloga

#palworld #gry #pcmasterrace

Dziwne.

Gra jest zbugowana jak jasna cholera, są w niej niby-pokemony, niby jakoś tak jeszcze niedorobione (aczkolwiek jak na alpha to w sumie contentu jest dużo) ...a wciągnęło mnie chyba nawet bardziej niż BG3 xD W Minecrafcie czy innych survivo-gównach bym się znudził po paru godzinach, a tutaj maniaczę już kilkadziesiąt i nadal mam ochotę bić kolejne levele, i odkrywać nowe stworki.

Co zrobili dobrze czego inni nie zrobili dobrze? Może po prostu w pozostałych grach brakowało niewolnictwa? ( ͡° ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
W pokemonach juz bylo niewolnictwo. Zmuszanie stworkow do walki ze soba na pieniadze wydaje sie wrecz gorsze niz zmuszanie ich do pracy.
  • Odpowiedz
@Khaine: Niewolnictwo bylo w grze "Conan exiles".

Według mnie głównymi zaletami tej gry jest to, że jesteś w stanie zautomatyzować proces zbierania i wydobywania więc nie musisz spędzać czasu na ciągłym zbieraniu tych samych materiałów a możesz w pełni skupić się na eksploracji, odkrywaniu nowych ziem, stawianiu czoła wyzwaniu a w tym samym czasie, kamienie, drewno, ruda itp. samo się zbiera, przedmioty same się robią, tylko co jakiś czas nastawiasz przetapianie
  • Odpowiedz