Wpis z mikrobloga

@wfyokyga: w sumie jeśli tak czuć bycie zamknietym w ciele posiadając świadomość ale bez możliwości poruszenia/kontaktu to proces umierania (kiedy mózg powoli obumiera z braku tlenu) musi byc naprawdę nieciekawy.
  • Odpowiedz
@wfyokyga: ja zauważyłem, że mnie paraliż łapie gdy mam w pokoju zbyt gorąco i do tego jeszcze się wtedy mocno przykrywałem kołdrą + kocem xD Jak się nie przegrzewam we śnie to chyba nigdy mnie nie złapał, a tak parę razy się zdarzyło, choć u mnie to dość spokojnie przebiegało.
@benwatkins: masz oczy zamknięte, słyszysz, niby czujesz, że się obudziłeś ale nie możesz oddychać, ruszać się, mówić, u mni tylko
  • Odpowiedz
@Yuuko: Paraliż senny to punkt wejścia do świadomego snu, zamiast się budzić to sobie wyobraź sobie że latasz albo przywołaj jakieś przyjemne wspomnienie.
  • Odpowiedz
@wfyokyga: ja nie mam snów nie miałem też paraliżu, jak miałem 14 lat obejrzałem dokument o paraliżach sennych i często łapało mnie myślenie przed zaśnięciem że dostąpię tego paraliżu sennego, obudzę się w nocy i zacznę widzieć jakieś zjawy czy upiory albo kosmitów xD ale nie, jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło i mam nadzieję że nie zdarzy. Współczuję każdemu kto tego doświadczył
  • Odpowiedz