Wpis z mikrobloga

@Asterka_Boza Kobiety tylko stworzyły tylko otoczkę wokół siebie że są jakieś empatyczne a jak jest widać na zdjęciu dziecko jest u ojca to może #!$%@?ć gruz a sam ojciec zarzynać się w robocie.
  • Odpowiedz
@pav40 miej nadzieję, że chłopaki odwrócą się od niej, jak zaczną dorastać. W sunie ciekawa sprawa, co się wtedy dzieje, jak nastolatek ma dość mieszkania z matką i chce do ojca, który nie robi przeszkód i wręcz się z tego cieszy.
  • Odpowiedz
@ameneos to już się powoli dzieje.Jeszcze dwa lata i będą mogli sami decydować.Ostatnio pytali czy jak by zamieszkali ze mną to matkę będą widywać na takich zasadach jak mnie teraz.Odpowiedziałem ze jeśli podejmą taka decyzje to z matka będą mogli spędzać tyle czasu ile będą chcieli.Nigdy nie będę im tego zabraniał.Ich oczy powiedziały wtedy wszystko.
  • Odpowiedz
@pav40 pobożne życzenia to kieruj w wieczornych modlitwach, skupmy się na rzeczywistości - nie masz macicy a ja nie mam benisa, żadne z nas się w pełni nie zrozumie - zostaje tylko realizowanie swoich potrzeb, miłość i tolerancja. ( )
  • Odpowiedz
@sameowoce nie rozumiem o co ci chodzi.Życie co nie tylko Beniz i macica.A to co napisałem to nie pobożne życzenia a realne naprawienie problemów okolorozwodowch które jak napisałem kończą „wojenkę”
  • Odpowiedz
@pav40 wojenka trwa od początków świata i nic jej nie skończy - nie chodzi o to żeby sie kłócić, a żeby pogodzić nie żyjemy 700 lat tylko średnio 70.
  • Odpowiedz
@sameowoce wiec napisałem co zrobić żeby było po równo odnośnie rozwodów i dzieci.Z czymś się nie zgadzasz?Bo narazie tylko coś bredzisz i nie rozumiem o ci ci chodzi.
  • Odpowiedz
@Szkieletor jak przyjedziesz wiek dojrzewania i buntu, to zrozumiesz, że człowiek z czasem się zmienia. Zmieniają się priorytety, sposób myślenia i próba rozwiązywania problemów. Ważne w tym wszystkim jest to, żeby nie wpaść w "złe" towarzystwo, które będzie ci wmawiać różne idiotyzmy- na to niestety łapią się ludzie w różnym wieku.
  • Odpowiedz
@pav40: @uriel_ck Nie atakuje, sam byłem w takiej sytuacji, ale biorę to na klatę, bo jest to głównie moja wina, sam o tym zdecydowalem wchodząc w taki związek i przeoczając dużo czerwonych flag, których sporo było, ale człowiek zaślepiony różnymi bodźcami zawsze powie "jakoś to będzie " ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale nie gadam na lewo i prawo, że to była wina drugiej strony.

Wybór partnera, to
  • Odpowiedz
@Szkieletor czerwoną flagą teraz to jest to ze obwiniasz się za cudze błędy i chcesz żeby tak robili inni.Jak były jakieś przesłanki to można było do tego podejść tak(jeśli jesteś dobrym człowiekim)ze dałeś szanse i dobry przykład takiej kobiecie a nie ze wszystko to twoja wina.Jak ktoś okaże się urwą i coś #!$%@? to nie twoja wina a tej osoby.Pamiętaj że ona ma mózg i jest dorosłą jednostką i odpowiada za swoje
  • Odpowiedz
Brak wad takiego rozwiązania.Koniec wojenki damsko-męskiej na tym polu.

@pav40: No i właśnie wymieniłeś jedną, podstawową wadę takiego rozwiązania. Koniec wojenki, koniec podziału ... koniec paliwa politycznego. Politykom na takim podziale za bardzo zależy. Do czego prowadzi to długofalowo widać przepięknie po krajach latynoskich. Portugalia = 92% szansy na rozwód. Hiszpania = 86% szansy na rozwód. Instytucja rodziny leży i kwiczy. Z jednej strony tamtejsi politycy wykorzystywali ów podział do maksimum,
  • Odpowiedz