Wpis z mikrobloga

Największym bluepillowym frajerstwem jakie wcisnęło mi społeczeństwo to było przekonanie, że jak zrobię coś odważnego lub ciekawego to zaimponuje to jakiejś dziewczynie. #!$%@? prawda. Zrobiłem wyprawę rowerową na półtorej tysiąca kilometrów, brałem udział w wykopaliskach archeologicznych, w badaniach w dziewiczych lasach puszczy bialowieskiej, w badaniach ornitologicznych, schodziłem góry samotnie śpiąć po krzakach nawet zimą i wiele jeszcze innych rzeczy.
I żadna nawet nie spojrzy na mnie i nie powie, że jestem interesujący. Bo interesująca jest tylko dobra morda i dobry wzrost.
Dałem się nabrać na normickie bluepillowe #!$%@? jak najgorszy frajer.
#blackpill #przegryw #zwiazki
  • 65
  • Odpowiedz
@volodia: krwa chlopie

jak 10/10 wysoki chad sie naebie i oszcza, osra, ożyga siebie to k0biety będą mu gałe robic po sekundzie

inkwel moze pobic rekord robercika w bundeslidze i ch0j z tego xd
  • Odpowiedz
@volodia: Odważne to wożenie się czerwonym autem klasy premium prosto z salonu. Ewentualnie super lub hyperautem w innym kolorze. Będąc chadem z wyglądu możesz szydełkować i to będzie bardzo odważne dla kobiet. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Fishwater: Dosłownie większość życia tak wygląda. Myślisz, że muskulatura jest jakkolwiek użyteczna poza imponowaniem innym? Do obrony sama w sobie to przydaje się jak łysemu grzebień, a ze zdrowiem też nie ma za wiele wspólnego.
Myślisz, że ktokolwiek kupuje drogie auto, bo jest mu potrzebne? Kupuje, bo to oznaka wysokiego statusu, który skłania kobiety do kopulacji.

Większość naszych aspiracji bazuje na pierwotnych, prymitywnych instynktach. Jak ktoś uważa, że można coś robić
  • Odpowiedz
@Eteres: Ja biegam/chodze na silownie/basen/laze po gorach/lasach/probowalem tez boksu, k1, mma i raczej wszystko robilem zeby sie czuc z samym soba dobrze niz zeby komus zaimponowac i bardzo mi to pomaga, ale kazdy czlowiek jest inny
  • Odpowiedz
@volodia Takie rzeczy mogą zaciekawić osobę która się interesuje, też dla niektorych samo sluchanie o takich rzeczach moze byc troche zbyt suche. Najlepiej robić to co się lubi, a jak chcesz dziewczynie zaimponować to ją zabierz na taką wycieczkę i zobaczysz jak się zachowuje
  • Odpowiedz
I żadna nawet nie spojrzy na mnie i nie powie, że jestem interesujący. Bo interesująca jest tylko dobra morda i dobry wzrost.


@volodia: po pierwsze, to takie rzeczy jak wymieniłeś to się robi dla siebie a nie żeby ktoś przyszedł i poklepał Cię po pleckach i powiedział "fajnie robisz!"

a po drugie to jak ze wszystkim w życiu zależy jak daną informację SPRZEDASZ innym i komu ją tak naprawdę sprzedajesz

nawet
  • Odpowiedz
Zaimponujesz tym sportsmance archeolog, takiej Larze Croft a nie płodnej Julce. Zmień target i szukaj baby z zainteresowaniami jak Twoje. Żeby jej imponowało to co robisz, to ona sama musi tego pragnąć. Mi moj chłop impojuje np tym ze mi każda jedna rzecz w domu naprawi, półkę zawiesi,mogę na nim zawsze polegac i szczerze mówiąc to wykopaliska, ani badania ptaków w puszczy białowieskiej ani wyprawy rowerowe mnie nie pociągają. Może dlatego że
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Morritz zaciekawić to może jak ma się dobrą mordę. W tym czasie poznałem kilka dziewczyn z podobnych klimatów i żadna na mnie nie spojrzała
  • Odpowiedz