Wpis z mikrobloga

#gielda Sprzedalem wszystko i wlazlem dzis all in 4.5k$ w Intuitive Machines po kursie 2,79. Albo moj portfel odleci razem z misja artemis w kosmos za dwa trzy tygodnie albo splonie wraz z moimi nadziejami na lepsze zycie.
Pod co gram: NASA
  • 7
  • Odpowiedz
@DwaKolory: Pomimo 10 lat gieldowania, zapytales mnie o cos z czym mam najwiekszy problem. Jestem tak zlym traderem ze nigdy nie ustalam sztywnych progow wyjscia. Na pewno 13 lutego sprzedam jakas czesc pozycji jesli bedzie juz wystarczajaco wysoko (w misjach kosmicznych czarne labedzie przylatuja dosc czesto, misja astrobotica odniosla porazke tydzien temu). Ale moje wyjscia sa zazwyczaj albo emocjonalne albo intuicyjne. Dodam ze ostatnio mialem sytuacje z Green Minerals gdzie kupilem
  • Odpowiedz
@NoobczanPotasu: Bardzo fajna odpowiedź :) Logika emocji i wykresu podpowiada, że jeśli faktycznie ma to pójść do góry (trochę na zasadzie zaciekawienia, trochę na zasadzie hurraoptymizmu), to największe kotłowanie będzie w okolicy 10$. A potem pewnie znowu albo mega w dół, albo mega w górę ;)

Będę obserwował, bo mnie zaciekawiłeś tym pomysłem ;)
  • Odpowiedz